ebook Noble House - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Noble House - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.21
wciąż za drogo?
20.21 zł
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
31.00 zł
31.43 zł Lub 28.29 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
37.09 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz serial. Audiobook „Noble House” to imponująca powieść mistrza światowych bestselerów, w której wszystko jest na właściwym miejscu – zagadka kryminalna, rozgrywki światowych wywiadów powiązanych ściśle z wielkim biznesem, bezwzględni konkurenci czyhający na bezcenną informację, namiętne romanse i świetnie nakreślone powiązania między bohaterami. A wszystko to w podskórnym oczekiwaniu na nadciągający kataklizm.

Nadszedł czas spłaty dawno zaciągniętych długów…

Hongkong, lata 60. XX w, imperium handlowo finansowe Struanów doskonale prosperuje pod rządami nowego tai-pana Iana Dunrossa. Jednak, gdy na pokładzie samolotu z USA odkryty zostaje przemyt broni, do portu zawija podejrzany rosyjski statek, a syn doradcy tai-pana zostaje uprowadzony, nad konsorcjum Noble House zaczynają się zbierać ciemne chmury.

W czasach, gdy kolonii brytyjskiej grozi komunistyczna zaraza, a nitki szpiegowskich siatek prowadzą do Rosji, Chin, USA, Anglii, Szanghaju, powstaje pytanie czy walka toczy się tylko o Hongkong, czy o panowanie nad światem.

Wątki rozsypane jak kości na stole, na którym grę toczą światowe potęgi i drobni gracze w zadziwiający i nie do przewidzenia sposób wskakują na koniec na przeznaczone dla nich miejsca.
Clavell, w charakterystycznym dla siebie stylu, nakreśla zawiłości azjatyckiej kultury i mentalności oraz nawiązuje do wcześniejszych części Sagi azjatyckiej: „Shoguna”, „Tai-Pana”, „Gai-Jina „ i „Króla szczurów”.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

Noble House - audiobook od James Clavell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć