ebook Grudzień drugich szans
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Grudzień drugich szans
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 19.56
Audiobook - najniższa cena: 17.16
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 18.45 zł Lub 18.45 zł
20.66 zł
23.90 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
29.52 zł Lub 26.57 zł
19.56 zł
27.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Daj się ponieść miłości w zasypanym śniegiem górskim mieście!

Kilkanaście lat temu Klaudia zdecydowała się zmienić swoje życie. Wyśmiewana z powodu wyglądu i zainteresowań postanowiła zrobić wszystko, aby dopasować się do rówieśników. Nawet jeżeli musiała zapłacić za to najwyższą cenę – zrezygnować z przyjaźni z Filipem. Niestety nieśmiały i nieatrakcyjny nerd nie pasował do popularnej paczki, z którą dziewczyna chciała się zadawać.

Gdy już jako dorośli zaczynają pracę w tym samym miejscu, dziewczyna cały czas unika kontaktu z Filipem, do momentu, gdy okazuje się, że najbliższe Boże Narodzenie będzie musiała spędzić u jego boku. Szef przydziela parze zadanie, które wymaga ich obecności w Zakopanem. Wydawałoby się, że badanie trendów w góralskich restauracjach w okresie pełnym świątecznej magii to spełnienie marzeń, jednak zarówno Klaudia, jak i Filip mieli już swoje plany i na pewno nie był to wspólny wyjazd. Może jednak tej zimy odkryją siebie na nowo?

Grudzień drugich szans od Anna Langner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Mi­łość nie jest po to, żeby sobie na nią za­słu­żyć. Tylko po to, by ją prze­ży­wać.
Kobiety są jak kwiaty, które trzeba podlewać uwagą i miłym słowem, inaczej zwiędną.
Musisz bardziej wierzyć w siebie. Wtedy wszystko jest łatwiejsze.
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że czasami musimy zrobić to, czego boimy się najbardziej. Dopiero wtedy ruszymy z miejsca.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć