ebook Co się stało z Bennettami?
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 39788)

Co się stało z Bennettami?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 30.03
wciąż za drogo?
35.71 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
26.90 zł
29.57 zł Lub 26.61 zł
38.40 zł
38.40 zł Lub 34.56 zł
30.11 zł
30.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ktoś zaatakował twoją rodzinę. Co wybierzesz: bezpieczeństwo czy sprawiedliwość?

Jason Bennett jest typowym ojcem z amerykańskiego przedmieścia. Któregoś dnia sprawy przybierają jednak niepokojący obrót - gdy odwozi rodzinę do domu po meczu hokeja, zaczyna ich śledzić podejrzany pikap. Nagle z samochodu wyskakuje dwóch mężczyzn i wymierza broń w Jasona, żądając jego auta. Ta krótka, ale pełna przemocy chwila odciśnie trwałe piętno na psychice mężczyzny.

Później tej samej nocy Jasona i jego rodzinę odwiedza FBI. Agenci twierdzą, że napastnicy byli członkami groźnego gangu handlującego narkotykami, a familia Bennettów jest teraz ich nowym celem. Jedyne wyjście z sytuacji to przystąpienie do programu ochrony świadków, który - jak się okazuje - chroni informatorów policyjnych, a nie przestrzegających prawa, zwyczajnych obywateli.

Opuściwszy świat, który znają, uwięzieni w nieznanym miejscu, Bennettowie powoli przestają być rodziną. Wtedy właśnie Jason poznaje prawdę… i zdaje sobie sprawę, że pora wziąć sprawy we swoje ręce.

Rekomendacje e-booka Co się stało z Bennettami?:

"Chwytająca za serce opowieść, która szybko zamienia się w wartki, pełen akcji thriller… Warta każdego grosza." - "Publishers Weekly"

"Jedna z najlepszych książek Lisy Scottoline… To jednocześnie arcydzieło dezorientacji, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje, i studium postaci człowieka u kresu wytrzymałości, który jednak nie zamierza poddać się bez walki." - "Providence Journal"

Co się stało z Bennettami? od Lisa Scottoline możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć