ebook Ukraińskie serca
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Ukraińskie serca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Imagine Books
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 23.39
Audiobook - najniższa cena: 32.15
wciąż za drogo?
33.20 złpremium: 21.42 zł Lub 21.42 zł
23.39 zł Lub 21.05 zł
25.00 zł
35.70 zł
23.59 zł
23.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rodzina Sawoszów to majętni hotelarze, dla których liczą się tylko pieniądze i pozycja.
Sonia stara się sprostać wymaganiom rodziców, ale jednocześnie tęskni za normalnym życiem. Nauczona nieufności wobec ludzi, wychowana w zimnym domu, czuje się samotna i zagubiona.

Gdy spotyka na swojej drodze Nazara, jej serce pierwszy raz gubi rytm. Wyluzowany, uśmiechnięty i pełen ciepła chłopak nie jest jednak kandydatem, który spodobałby się rodzicom dziewczyny.
Nie pochodzi z wyższych sfer, jest Ukraińcem i w dodatku nie w pełni sprawnym fizycznie…
Ich szczęście trwa krótko. Rodziny Soni i Nazara skrywają wiele tajemnic, a ich przeszłość jest pełna bólu i wzajemnej nienawiści.
Nieświadoma niczego dziewczyna nagle zdaje sobie sprawę, że nikomu nie może ufać, nawet własnemu sercu.

Pieniądze, władza, intrygi i rodzinne brudy.
Czy współczesna wersja Romea i Julii znajdzie swój szczęśliwy finał?

Rekomendacje e-booka Ukraińskie serca:

Książka chwyta za duszę! J. Harrow w niebanalny sposób pokazała, jak ogromny wpływ na człowieka mają rodzice. Jeśli sięgniecie po historię Sonii, razem z nią będziecie przeżywać skomplikowane relacje, zmieniające życie tajemnice oraz niespodziewane zwroty akcji. Nazar natomiast sprawi, że serce zabije mocniej, a w brzuchu pojawi się chmara motyli. Polecam! - Lena M. Bielska, autorka serii Nieuchwytni i Bądź grzeczna

Najnowsza książka J.Harrow to istny rollercoaster emocjonalny. Opowieść o dwóch, całkowicie odmiennych jednostkach. Puzzelkach, które tylko razem będą w stanie stworzyć coś pięknego i bezpiecznego. Ale czy tak się stanie? Czy na drodze do miłości nie pojawią się przeszkody?
Zwaśnione rodziny, intrygi, zemsta a w tym wszystkim uczucia i emocje młodych ludzi. To wszystko znajdziecie w powieści "Ukraińskie serca", którą serdecznie polecam. - Weronika Schmidt, autorka Obiecałem ci gwiazdy i Nie zapomnij naszych gwiazd

O e-booku Ukraińskie serca blogerzy napisali: 

Ukraińskie serca to historia fabularnie nieoczywista, w odczuciu nadzwyczaj intymna i sumiennie podkręcana fizyczną namiętnością, momentami przeżarta niespodziewaną brutalną scenicznością. Jednocześnie intrygująca, mroczna i niebezpieczna, w kreatywności zdarzeń wręcz nieobliczalna. I zaskakująco dojrzała – stanowiąca surową, dotkliwą i niecodzienną, aczkolwiek niezwykle cenną lekcję. - Mozaika Literacka - Miłka Kołakowska

Ukraińskie serca od J. Harrow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie każdy z łatwością dysponuje własnym życiem. Niektórzy wręcz skrajnie uzależnieni są od bliskiego otoczenia. Rodzina, znajomi, utarty status społeczny – te czynniki niejednokrotnie mają ogromny wpływ na decyzje człowieka. Szczególnie młodego i nieufnego, wyraźnie podatnego na bezwzględne opinie innych. Bohaterka Ukraińskich serc jest tego najlepszym przykładem, odczuwalnie dusi się w założonej przez wymagających rodziców masce, niewątpliwie potrzebuje złapać oddech, szczególnie po ponownym spojrzeniu w oczy tego konkretnego mężczyzny.

Tu początkowo wszystko wydaje się oczywiste – fabuła zdaje się otwarcie prowadzić w stronę gorącego romansu, a jednak sukcesywnie eksponowane wątki poboczne każą zachować dziwną czujność. J. Harrow ewidentnie chce, aby czytelnik poczuł wszechobecny tu zapach tajemnicy. Tu każdy skrywa jakieś sekrety, każdy jest zatem zagadką żądającą rozwikłania. Szczególnie postać pewnej kobiety, której kreacja zdaje się być najbardziej enigmatyczna i niejednoznaczna. Z pewnością frapuje i skłania do uważnej obserwacji. Podobnie jak namiętna relacja Soni i Nazara, dostrzegalnie nasączona pięknem wzajemnej bliskości, lecz uczucie tej dwójki niespodziewanie musi sprostać trudnym wyzwaniom. Bo przecież pieniądze oraz brudy przeszłości lubią stać na drodze do szczęścia. Ta para ma też przewidziane niezwykle ważne zadanie – ma uczyć tolerancji i zachęcać do poważnych przemyśleń, ma też podnosić świadomość w temacie niepełnosprawności. Jak się zatem okazuje, żarliwe sceny to jedynie zmysłowa przykrywka dla znacznie bardziej fundamentalnych treści. Ten mocno pouczający charakter powieści to bezsprzecznie jej największy atut. Nie brakuje też zatrważająco brutalnych scen, które optycznie zwyczajnie nie chcą opuścić wyobraźni.

Przerażająco ekspresyjny portret miłości zakazanej! Tu nie ma przestrzeni na delikatne sceny – J. Harrow intencjonalnie zatruwa charaktery, przebiegle napełniając je goryczą życiowego brudu, celowo też tworzy aurę dziwnego niedopowiedzenia, czym perfidnie drażni wrażliwe zmysły czytelnika. Ukraińskie serca to historia fabularnie nieoczywista, w odczuciu nadzwyczaj intymna i sumiennie podkręcana fizyczną namiętnością, momentami przeżarta niespodziewaną brutalną scenicznością. Jednocześnie intrygująca, mroczna i niebezpieczna, w kreatywności zdarzeń wręcz nieobliczalna. I zaskakująco dojrzała – stanowiąca surową, dotkliwą i niecodzienną, aczkolwiek niezwykle cenną lekcję.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Mozaika Literacka
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć