ebook Cuda wianki. Nowe przygody rodziny Koźlaków
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 8)

Cuda wianki. Nowe przygody rodziny Koźlaków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - polecana oferta: 26.99
Audiobook - najniższa cena: 46.90
wciąż za drogo?
41.84 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
-20% 26.99 zł Lub 24.29 zł
31.50 zł Lub 28.35 zł
38.90 zł
39.00 zł
25.64 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Zielony Jar to miejsce, do którego przeprowadziłabym się, gdybym tylko miała taką możliwość. Nie ze względu na magię, ale głównie po to, by poznać osobiście kobiecy ród Koźlaczek. Ich przygody zapewniają uśmiech i wzruszenie. A kobieca siła, którą promienieje każda z nich, daje pewność, że dla żadnej z nas nie ma rzeczy niemożliwych” – Katarzyna Berenika Miszczuk

Te historie są jak Koźlaczki – ekstremalne. Ekstremalnie magiczne, urocze i rozrywkowe!

Z rodziną Koźlaczek jedno jest pewne – nie będzie cicho, spokojnie ani skromnie. Chaos mieszka w ich szafach, zamęt wygląda zza rogu, przygoda łasi się do nóg jak kot.

Od najmłodszej po najstarszą wystawiają cierpliwość Maliny na próbę i testują jej umiejętność ogarniania bałaganu. Bo Malina, najmniej magiczna i niepozorna, awansowała na pełnoprawną rozwiązywaczkę problemów. A tych nigdy nie brakuje…

Jednego dnia jej matka Aronia ląduje w areszcie, podejrzana o potrójne morderstwo. Innym razem spokojna zwykle Ruta niechcący wpada po uszy w… aferę narkotykową. Z kolei Lila Koźlak nawet zakupy przez internet potrafi zmienić w przygodę, o której będą śpiewać pieśni… No i jest jeszcze Narcyza ze swym gangiem Harpii… A pomysły mają naprawdę szalone!

Malina Koźlak i jej niezwykła rodzina – pełna magii, ciepła, miłości i szajby – zaprasza Was na wycieczkę do Zielonego Jaru: małego miasteczka, w którym wszystko się może zdarzyć! 

Cuda wianki. Nowe przygody rodziny Koźlaków od Aneta Jadowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć