ebook Nowe zasady
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Nowe zasady
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 20.58
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 17.15 zł Lub 17.15 zł
22.90 zł
25.73 zł Lub 23.16 zł
27.45 zł Lub 24.71 zł
28.00 zł
20.58 zł
27.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy miłość w świecie mafii ma szansę na szczęśliwy finał?

Ryan zanosi do szpitala nieprzytomną Evę. Rana postrzałowa jest tak groźna, że dziewczyna może w każdej chwili umrzeć. Wielogodzinna ope­racja kończy się jednak sukcesem.

Kiedy Eva otwiera oczy, widzi przy łóżku Ryana… i swego ojca. Próbuje oczyścić się przed nim z zarzutów, lecz ojciec nie chce jej słuchać. Wkrótce potem dochodzi do spięcia między nią a Taylorem. Ryan wychodzi, zostawiając dziewczynę samą. Kiedy jednak reflektuje się i zawraca, za­staje tylko pusty pokój.

Eva budzi się w zupełnie obcym miejscu. Jeżeli sądziła, że jej koszmar się skończył, to właśnie zro­zumiała, w jak wielkim była błędzie…

„Gangsterzy. Nowe zasady” to kolejny w dorobku K.C.Hiddenstorm romans mafijny, który rozpali zmysły czytelniczek do czerwoności! Przesiąknięta testosteronem i owiana niejedną tajemnicą historia Ryana i Evy nie da o sobie na długo zapomnieć!

O e-booku Nowe zasady blogerzy napisali: 

Ta powieść jest prawdziwym rollercoasterem, gdzie chwile spokoju są jedynie przerywnikiem dla kolejnych scen, gdzie toczy się walka o życie, przyszłość, a zwłaszcza drugą osobę. Skomplikowany związek, złożone relacje z bliskimi, niebezpieczne układy zawodowe i … miłość, dla jakiej ryzykuje się bez wahania to, co najcenniejsze czyli znajdą czytający najnowsza książce K.C. Hiddenstrom. -  Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Nowe zasady od K. C. Hiddenstorm możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasem kiedy ma coś pójść źle to na pewno tak będzie i jedynie można minimalizować negatywne skutki. To nie czarnowidztwo ani samospełniająca się wróżba, ale po prostu lata doświadczeń. Czasem intuicja da się uśpić zapewnieniom innych oraz wrażeniu, że panuje się nad ty, co będzie miało miejsce. Jednak rzeczywistość bezlitośnie weryfikuje plany i przede wszystkim obnaża każdy słaby punkt …

Takiego obrotu spraw do pewnego momentu Eva i Ryan nie brali pod uwagę, ale wystarczyła sekunda by założoną koncepcję szlag trafił, a dokładnie zrobiły to strzały. Dziewczyna miała wyjść z tego bez szwanku, niestety została ranna. Jakby tego było mało spotkanie z ojcem potwierdza jedno, że nagrodę za troskę nigdy on nie dostanie i słowa córki nie robią na nim jakiekolwiek wrażenia, ale to musi poczekać. Wpadnięcie z deszczu pod rynnę okazuje się wcale nie takie trudne jeśli ktoś się tego chce, co więc pozostaje? Eva już nauczyła się, że jeśli nie chce być ofiarą musi grać zgodnie z zasadami innych, oczywiście jedynie do momentu gdy będzie mogła wcielić własne w życie. Ryan również nie próżnuje, ta rozgrywka wcale się nie skończyła, lecz weszła w całkiem nowy etap, którego nikt nie podejrzewał. Podobno zwycięzca jest tylko jeden, ale pewna osoba przekona się jak szybko traci się to, co na cym najbardziej człowiekowi zależało. Nie tylko fortuna sprzyja odważnym, miłość także, lecz czy Evie i Ryanowi?

Uczucie, które nie miała prawa zaistnieć, ona i on naprawdę z kategorii nie do pary, no i hasło „kłopoty to ich specjalność” sprawdza się w przypadku tych dwojga w stu procentach, a nawet dwustu procentach. Karina Hiddenstorm nie boi się rzucać swoich bohaterów w samo centrum wydarzeń i wystawiać ich na pierwszej linii prawdziwych strzałów. Sensacyjnemu tłu odpowiada duża szybkość akcji oraz zwroty w niej, każdy może okazać się tym przełomowym. Pisarka jednak szykuje dla czytelników taki splot wydarzeń by śledzili go z największą uwagę i w napięciu, bo wydaje się, iż wszystko jest możliwe i faktycznie tak jest. Para głównych postaci gwarantuje pełną emocji lekturę, w której nuda nie grozi właśnie dzięki nim oraz temu, co ich połączyło. Gangsterzy 3. Nowe zasady jest prawdziwym rollercoasterem, gdzie chwile spokoju są jedynie przerywnikiem dla kolejnych scen, gdzie toczy się walka o życie, przyszłość, a zwłaszcza drugą osobę. Skomplikowany związek, złożone relacje z bliskimi, niebezpieczne układy zawodowe i … miłość, dla jakiej ryzykuje się bez wahania to, co najcenniejsze czyli znajdą czytający najnowsza książce K.C. Hiddenstrom.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć