ebook Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
-58% 14.90 zł Lub 13.41 zł
37.00 zł
39.51 zł Lub 35.56 zł
-16% 15.00 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Opowiedz mi naszą historię. Jest taka piękna... Porywający finał losów bohaterów bestsellerowych powieści „Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię” oraz „All of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość”.

Josephine i Chase wreszcie są szczęśliwi. Po wszystkich burzach, sztormach i zawieruchach, których nie szczędził im los, wciąż są razem, połączeni uczuciem, a w dorosłość wkracza właśnie najpiękniejszy owoc ich miłości ... osiemnastoletnia Destiny.

Destiny zna historię swoich rodziców i podobnie jak wiele osób w jej wieku, trochę marzy o przeżyciu równie romantycznego uczucia ... oczywiście ze szczęśliwym zakończeniem.

Na razie jednak poznajemy ją w chwili, gdy wyrusza z rodzicami, by spędzić święta w gronie krewnych i przyjaciół. Dziewczyna nie może się już doczekać spotkania z bliskimi... Zwłaszcza z jednym, ważnym dla niej człowiekiem.

Alfie, dawny towarzysz dziecięcych zabaw, wyrósł na przystojnego mężczyznę i to jego Destiny szczególnie pragnie zobaczyć. A ponieważ jest córką swoich rodziców, to ... zupełnie jak kiedyś ... sprawy szybko zaczną się komplikować...
 

Piękne zwieńczenie bestsellerowego cyklu! Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Moniki Chrzanowskiej.

Despite Your (im)perfections. Dotrzymaj złożonej mi obietnicy - audiobook od Marta Łabęcka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć