ebook W cieniu wierzb - audiobook
4.71 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

W cieniu wierzb - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 25.75
Audiobook - najniższa cena: 35.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.90 zł
38.17 zł Lub 34.35 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
44.90 zł
39.61 zł
44.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Malownicze pejzaże żuławskie i powietrze wypełnione zapachem zboża i siana. W takiej scenerii bohaterka serii książek Sylwii Kubik musi zmierzyć się ze swoimi problemami i zacząć życie na nowo. „W cieniu wierzb” to już trzeci tom wciągającej historii, która urzekła wielu czytelników.

Lato to czas, który wielu ludziom kojarzy się z beztroską, odpoczynkiem i dobrą zabawą. Tymczasem główna bohaterka powieści, Ewa, właśnie podczas tej pory roku odkrywa, że uciekanie przed przeszłością prowadzi donikąd. Pora z tym skończyć i zatroszczyć się o lepszą przyszłość. Na zgliszczach zrujnowanych marzeń postanawia odbudować swoje życie, zaczynając od solidnych fundamentów.

Jeśli na zaakceptowanie przeszłości i na miłość dla nikogo i nigdy nie jest za późno, być może będzie kolejną osobą, której uda się odnaleźć szczęście. Ale czy można odzyskać dobre imię i zreperować nadwyrężone zaufanie?
To z pewnością długotrwały proces, ale nieoczekiwane niespodzianki od losu mogą okazać się wyjątkowo pomocne.

Trzeci tom historii Ewy to ponowna szansa na odwiedzenie wspaniałej kuchni Rozalii, a także na przekonanie się, że miłość rozkwita zupełnie niespodziewanie. 

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Moniki Chrzanowskiej.

W cieniu wierzb od Sylwia Kubik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć