ebook Piękna i gniewny
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Piękna i gniewny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 30.32
wciąż za drogo?
35.33 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
30.32 zł Lub 27.29 zł
37.99 zł
37.99 zł
30.37 zł
33.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bardzo prosto jest przekroczyć granicę dzielącą miłość od nienawiści...

Mogłoby się wydawać, że Larissa ma wszystko: kochającego męża, pieniądze i luksusy o jakich inni mogą tylko pomarzyć. Gdy pewnego dnia nakrywa Matthiasa na zdradzie, nie ma wątpliwości, że jej idealne życie właśnie legło w gruzach.

Poznanie Ivo, mężczyzny związanego z półświatkiem, daje jej szansę zemsty na mężu i odkrycie nowych odcieni pożądania. Szereg niespodziewanych wypadków sprawi jednak, że w życiu kobiety pojawi się ktoś jeszcze... Tajemniczy Rosjanin z amnezją nie wydaje się być najlepszym obiektem do ulokowania uczuć, a jednak wzajemna fascynacja z każdym dniem przybiera na sile. Czy Larissa zaryzykuje i zaufa swojemu sercu raz jeszcze?

Wciągająca historia, w której tajemnice, pragnienie miłości, namiętność oraz zemsta przeplatają się ze sobą w niebanalny sposób. Książka, w której zakończenie sprawia, że pragnie się więcej i więcej. Polecam - Anna Wolf

O e-booku Piękna i gniewny blogerzy napisali: 

J. Harrow postawiła na „subtelne” opisy gorących scen, które nie dominują całego tekstu i nie czytamy o tym, co dwie strony. Mam nadzieję, że teraz udało mi się Was do końca przekonać i z przyjemnością poznacie historię Pięknej i gniewnego, ja ze swojej strony polecam. - Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Piękna i gniewny od J. Harrow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
A gdybym Wam zaproponowała na dzisiejszy wieczór historię o zdradzonej kobiecie, w otoczeniu której kręci się nie dwóch, a trzech przystojnych i intrygujących mężczyzn, a dodatkowo dorzucając do tego zemstę, skusilibyście się? Mam nadzieję, że tak. Zapraszam Was serdecznie na najnowszą recenzję.

Tym razem wybraliśmy się na spotkanie z Larissą Radke, z kobietą która wiedzie szczęśliwe i perfekcyjne życie u boku bogatego męża biznesmena Matthiasa. W otoczeniu, w którym na co dzień się obracają, ich małżeństwo stawiane jest za wzór godny do naśladowania. Mimo upływu lat tworzą kochający się związek bez skandali i dramatycznych wydarzeń. Larissa czuję się spełnioną i zadowoloną z życia kobietą, czuje się kochana i doceniana przez męża. Dlatego też, z okazji ich kolejnej rocznicy ślubu wpadła na świetny pomysł. Postanowiła założyć gorący komplet bielizny, na który zarzuciła jedynie płaszcz i udała się do biura męża, aby zrobić mu niespodziankę. Niestety to Matthias zrobił jej prawdziwą niespodziankę i wywrócił jej poukładane życie do góry nogami. Larissa nakryła go na zabawianiu się w swoim biurze z własną asystentką. Kobieta nigdy wcześniej nie czuła się tak bardzo zraniona i upokorzona. Jej idealne życie okazało się jedną wielką ułudą, a człowiek, którego kochała nad życie, okazał się zwykłą świnią. Jednak nagle na jej drodze stanął intrygujący i bardzo przystojny Ivo Sorokin, który ma dla niej pewną propozycję. Czy pani Radke z niej skorzysta? Kim tak naprawdę okaże się Ivo? Co wspólnego z tym wszystkim będzie miał brat Ivo - Nikolai? A może jednak miłość do niewiernego męża zwycięży i Larissa mu wybaczy?

Muszę przyznać, że Piękna i gniewny to książka, której byłam bardzo ciekawa, tym bardziej że to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. Niemniej jednak spędziłam z nią bardzo dobrze czas. Całość jest dopracowana i przemyślana od początku do końca, nie znajdziemy w niej zbędnych i długich opisów i kwiecistych upiększaczy. Otrzymujemy całkiem fajną intrygę z domieszką sensacji i oczywiście z nutą namiętności i miłości. Nie znajdziemy tu cukierkowego i słodkiego romansu, ale historię o zdradzie, zemście, manipulacji i kiełkującym uczuciu. Choć nie do końca Larissa zostałaby moją przyjaciółką, to jak najbardziej rozumiem jej chęć zemsty na niewiernym małożonku, dla którego najważniejsze były pozory i opinia. Iva z kolei odbieram jako mężczyznę bardzo pewnego siebie, dążącego po trupach do celu, ale też takiego, który potrafi zawrócić w głowie nie jednej kobiecie i co gorsze, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jednak najbardziej zaintrygował mnie Nikolai - taki tajemniczy i delikatnie mroczny mężczyzna, który robi wszystko, aby stać się kimś lepszym. Na dodatkową uwagę zasługuje również fakt, że autorka postawiła na „subtelne” opisy gorących scen, które nie dominują całego tekstu i nie czytamy o tym, co dwie strony. Mam nadzieję, że teraz udało mi się Was do końca przekonać i z przyjemnością poznacie historię Pięknej i gniewnego, ja ze swojej strony polecam.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć