ebook Jak żyć z lękiem - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Jak żyć z lękiem - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.90
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
27.90 zł
-20% 31.99 zł Lub 28.79 zł
39.99 zł
39.99 zł Lub 35.99 zł
-15% 33.90 zł
34.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Marcin Matych – psychoterapeuta i lekarz znany jako dr Nerwica – zaprasza nas do GRY O TROCHĘ LEPSZE ŻYCIE. To jego autorska, sprawdzona z pacjentami metoda, która pomaga żyć pomimo lęku. Poradnik pokazuje, czym jest i skąd się bierze nerwica, jak wykorzystać ją jako informację o tym, czego potrzebujemy, oraz jak o siebie dbać, żeby lęk nie zdominował naszej codzienności. Audiobook „Jak żyć z lękiem” to „książka pełna praktycznej wiedzy i życzliwości, którą każdy – lękowiec i nielękowiec – powinien przeczytać. Jako osoba zmagająca się z zaburzeniami lękowymi mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że dawno nie czułam się tak dobrze zrozumiana” – Agnieszka Jucewicz

W Polsce mało się mówi o LĘKU. Tymczasem ok. 25-30 procent z nas doświadcza zaburzeń lękowych potocznie zwanych nerwicą. Objawy to m.in.: nagłe napady lęku z kołataniem serca, uczuciem duszności, zawrotami głowy, drżeniem rąk. Ten „lęk o tysiącu twarzy” (jak mówią o nerwicy pacjenci) uniemożliwia normalne funkcjonowanie, doprowadza do „śmierci za życia”. Powolnej – gdy lęk sączy się codziennie po trochu, lub gwałtownej – podczas ataków paniki. Pandemia, wojna, galopująca inflacja wciąż powiększają grupę osób dotkniętych tymi zaburzeniami.

Psychoterapeuta i lekarz Marcin Matych, znany jako Dr Nerwica, od lat pracuje z chorymi na nerwicę. W tej książce zaprasza do „GRY O TROCHĘ LEPSZE ŻYCIE”. To wymyślona przez niego i sprawdzona razem z pacjentami metoda, która pomaga żyć pomimo lęku. Prostym i obrazowym językiem Matych pokazuje, czym jest i skąd się bierze nerwica, jak wykorzystać ją jako informację o tym, czego potrzebujemy, oraz jak o siebie dbać, żeby lęk nie zdominował codzienności. Pomaga też zrozumieć mechanizmy, które lękami rządzą.

***
Nie wiem, co jest gorsze w zaburzeniach lękowych – paraliżujący lęk odbierający chęć do życia czy przeświadczenie, że tak już będzie zawsze. Poradnik Dr Nerwicy rozbraja to przekonanie. „Lękowcom” daje nadzieję na lepsze życie i na to, że sięgając po wewnętrzną mądrość, są w stanie odzyskać radość i spokój. Ich bliskim oferuje lepsze zrozumienie tego, z czym zmagają się kochani przez nich ludzie, a także narzędzia do wspierania ich. Osobom, które nie wiedzą, czym są zaburzenia lękowe – wgląd w to, jak głębokie i upośledzające jest to cierpienie.
Jako osoba zmagająca się z zaburzeniami lękowymi mogę powiedzieć z całym przekonaniem, że dawno nie czułam się tak dobrze zrozumiana. Warto zagrać w „grę o lepsze życie”, którą proponuje autor, bo co mamy do stracenia, poza lękiem?
– Agnieszka Jucewicz, dziennikarka, autorka książek o tematyce psychologicznej

Jak żyć z lękiem - audiobook od Marcin Matych możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć