ebook Autyzm. Przewodnik. 9 postaw wspierających rozwój dzieci w spektrum - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Autyzm. Przewodnik. 9 postaw wspierających rozwój dzieci w spektrum - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 50.90
wciąż za drogo?
55.71 złpremium: 35.94 zł Lub 35.94 zł
50.90 zł
59.90 zł
59.90 zł Lub 53.91 zł
49.31 zł
53.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Światowej sławy autorka i osoba autystyczna Temple Grandin oraz psycholożka Debra Moore przedstawiają dziewięć sposobów wspierania dzieci i nastolatków w spektrum autyzmu.

Temple Grandin dzieli się swoim osobistym doświadczeniem i historiami opowiadanymi przez szukających jej wsparcia rodziców i specjalistów, a Debra Moore wykorzystuje doświadczenie psychologa, pracującego od wielu lat z dziećmi i nastolatkami w spektrum oraz ich opiekunami. I to właśnie do tej grupy skierowany jest Autyzm. Przewodnik. Nauczyciele, pedagodzy specjalni, psycholodzy, terapeuci zajęciowi, logopedzi, a przede wszystkim rodzice dzieci i nastolatków w spektrum znajdą w książce wiele przykładów i porad oraz szczegółowo opisane sposoby wsparcia. Listy pytań pomocniczych i krótkie streszczenia porad ułatwiają wprowadzenie tych metod w życie.

Żadne dziecko nie może pokonać drogi do dorosłości samotnie. Pedagodzy, rodzice i terapeuci są wzorcami, kibicami i przewodnikami. To dary, które możemy przekazać każdemu dziecku.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ewy Konstanciak.

Autyzm. Przewodnik. 9 postaw wspierających rozwój dzieci w spektrum od Temple Grandin, Debra Moore możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć