ebook Kraina marzeń
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 1779)

Kraina marzeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 22.95
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 19.00 zł Lub 19.00 zł
23.94 zł
-35% 24.70 zł Lub 22.23 zł
28.90 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
25.90 zł
28.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść mistrza literatury obyczajowej. Ebook „Kraina marzeń” to przejmująca historia o miłości. A także o tym, że dla spełnienia wielkiego marzenia warto jest zaryzykować wszystko. I o tym, że nie można uciec od własnej przeszłości.

Colby Mills marzył o karierze muzyka, dopóki śmierć wujka, u którego się wychowywał, nie zmusiła go do zrezygnowania z tych aspiracji. Teraz prowadzi małą rodzinną farmę w Karolinie Północnej. Chcąc oderwać się od domowych obowiązków, jedzie na Florydę i spontanicznie wychodzi na scenę w barze w St. Pete’s Beach. I wtedy spotyka pewną dziewczynę, a jego świat wywraca się do góry nogami. Czy życie na odziedziczonej farmie to jedyna przyszłość, jaka go czeka?

Morgan Lee, córka zamożnych lekarzy z Chicago, ukończyła studia muzyczne w prestiżowym college’u. Zamierza wyjechać do Nashville – miasta, w którym bije serce amerykańskiej muzyki – i stać się gwiazdą estrady.

Tymczasem Beverly rozpoczyna zupełnie inną przygodę. Wraz z sześcioletnim synem ucieka od męża ze skłonnością do przemocy i stara się wiązać koniec z końcem w niewielkim miasteczku z dala od utartych szlaków. Kiedy kończą się jej pieniądze, a niebezpieczeństwa zdają się czyhać na każdym kroku, podejmuje niezwykle trudną decyzję, która obróci wniwecz wszystko, co kobieta uważała dotąd za pewnik.

Wkrótce drogi tej trójki skrzyżują się, a ich życie zmieni się na zawsze. I wszyscy troje będą mogli się przekonać, czy marzenia o lepszym życiu są w stanie przezwyciężyć brzemię przeszłości…

Rekomendacje e-booka Kraina marzeń: 

"Sparks doskonale wie, jak poruszać serca czytelników." - „Chicago Sun-Times”

"Sparks jest niekwestionowanym mistrzem pisania o miłości." - Associated Press

O e-booku Kraina marzeń blogerzy napisali: 

Kraina marzeń to niespieszna książka , które pozostawi czytelników drapiących się po głowach. Fabuła początkowo wydaje się tajemnicza i niepowiązana, dopóki Sparks nie wyskoczy z swoim oszałamiającym zwrotem akcji. Zakończenie absolutnie mnie powaliło! - Reading My Love - Paulina Kaleta

Kraina marzeń od Nicholas Sparks możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kraina marzeń Nicholasa Sparksa to bardzo emocjonująca historia farmera, który kocha muzykę, aspirującej piosenkarki oraz kobiety uciekającej z toksycznego małżeństwa ze swoim małym synkiem. Nicholas Sparks zawsze tworzy emocjonujące książki i ta też okazała się wyjątkowa.

Colby Mills jest rolnikiem z Północnej Karoliny, który myślał, że może zrobić karierę muzyczną. Został wychowany wraz z siostra przez ciotkę i wujka po nagłej śmierci rodziców. Kiedy jego wujek zmarł na atak serca, Colby wiedział, że musi zostać w domu i pomóc ciotce prowadzić rodzinną farmę, a jego muzyczne marzenia zostały odłożone na bok. Po wielu latach prowadzenia farmy udało mu się uczynić ją znacznie bardziej dochodową i postanowił zrobić sobie trzytygodniową przerwę, śpiewając w barze na plaży St. Pete na Florydzie.

Tam poznaje Morgan Lee, świeżo upieczoną absolwentkę college'u, spędzającą czas na plaży z przyjaciółmi. Colby i Morgan zakochują się naprawdę mocno i bardzo szybko. Ale ona chce kontynuować karierę wokalną w Nashville, a Colby ma obowiązki w Północnej Karolinie.

Podczas gdy Colby i Morgan zakochują się w sobie, Beverly ucieka ze swoim sześcioletnim synem od toksycznego męża . Obawiając się o życie swoje i syna.

Po pierwsze czytelniczki na pewno pokochają Colby'ego. Jest przyzwoitym mężczyzną, który chce prostego życia i nie wierzy, że zasługuje na miłość tak ślicznie młodej kobiety. Morgan jest właśnie tym, czego potrzebuje Colby. Wspiera i kocha go takim, jakim jest, i chce go u jej boku, gdy realizuje karierę muzyczną.

Historia Beverly momentami przypominała mi Bezpieczną przystań. Jej partie czytałam z napięciem i mocno jej kibicowałam.

Kraina marzeń to niespieszna książka , które pozostawi czytelników drapiących się po głowach. Fabuła początkowo wydaje się tajemnicza i niepowiązana, dopóki Sparks nie wyskoczy z swoim oszałamiającym zwrotem akcji. Zakończenie absolutnie mnie powaliło!

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć