ebook Nieobliczalna
4 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Nieobliczalna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.01
Audiobook - najniższa cena: 38.61
wciąż za drogo?
31.90 złpremium: 17.15 zł Lub 17.15 zł
24.01 zł Lub 21.61 zł
25.73 zł
27.44 zł Lub 24.70 zł
34.30 zł
24.01 zł
26.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kim jest kobieta, której ciało znaleziono przed blokiem? Czy ktoś ją zabił? A może to samobójstwo albo nieszczęśliwy wypadek? Wśród mieszkańców osiedla jest ktoś, kto zna prawdę. Prawdę, która okazuje się bardziej przerażająca niż się początkowo wydaje.

Alicja i Martyna to przyjaciółki z lat młodzieńczych. Jedna jest samotną matką już dorosłego syna, druga trwa w nieszczęśliwym związku z zaborczym mężem, z którym ma kilkuletnią córkę. Obie nawzajem zazdroszczą sobie życia, nie wiedząc, jak naprawdę wygląda ich codzienność. Daniel to syn Alicji, dwudziestodwuletni student. Niebawem wyjeżdża na stypendium do Włoch. Adelina, jego dziewczyna, nie ma łatwego życia. Mieszka z matką od lat pogrążoną w depresji, ojca nigdy nie poznała. Może liczyć tylko na siebie. Z pozoru udane relacje między bohaterami zaczynają się nagle komplikować, gdy do głosu dochodzą zakłamanie, zdrada, zemsta i zazdrość.

Kto jest bardziej niebezpieczny – zdradzona czy może jednak zakochana kobieta? Czy wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę daje ukojenie, czy wciąga nas w spiralę zła, której sami padamy ofiarą?

"Nieobliczalna" to hipnotyzujący thriller, od którego nie sposób się oderwać.

"Thriller o kobietach w życiowej matni. Pełna napięcia, wciągająca książka o miłości, strachu, pragnieniach i nienawiści. A także o życiowych błędach. Będziecie ją odkładać tylko po to, żeby złapać oddech i zaraz wrócić do lektury." - Wojciech Chmielarz

O e-booku Nieobliczalna blogerzy napisali: 

Dla czytelników poszukujących mocnego thrillera - niekoniecznie. Dla tych, którzy lubią wikłać się w pajęczynę ludzkich kłamstw i dramatów - jak najbardziej. - Tylko skończę rozdział - Anna Sukiennik

Nieobliczalna od Magda Stachula możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Sieć kłamstw i niedopowiedzeń. Zamknięte koło agresji i strachu. Matnia. Wzbierający gniew... który prowadzi do zbrodni.

Alicja i Martyna to przyjaciółki na dobre i na złe. Alicja samotnie wychowuje nastoletniego już Daniela. Martyna tkwi w toksycznym, przemocowym związku z zaborczym i agresywnym mężem. Adelina opiekuje się chorą matką, a związek z Danielem przywraca jej wiarę w mężczyzn i w miłość.
Trzy kobiety, których życie dosłownie wywraca się do góry nogami. Bo kiedy w grę wchodzą uczucia - wszystkie chwyty dozwolone.

Nieobliczalną to opowieść o kobietach, w których drzemią pokłady siły i determinacji. Wystarczy jeden moment, aby ułuda poukładanego, pozornie tylko stabilnego życia eksplodowała pod napływem walki. Walki o to, by w końcu być tak na serio szczęśliwym.

Magda Stachula pisze fenomenalne thrillery. Co prawda Nieobliczalną klasyfikuję bardziej jako romans łamany na dramat z lekką nutką thrillerowego basu, ale nadal jest to dobra powieść. Historia pełna kłamstw, ukrytych ludzkich pragnień i seksualnego nienasycenia. Typowe thrillerowe napięcie pojawia się sporadycznie, ale w rekompensacie otrzymujemy świetną, wiarygodną kreację postaci oraz dopracowaną warstwę psychologiczną.

Nieobliczalną jest także powieścią mocno poruszającą i skłaniającą do wielu refleksji: czy naprawdę znamy swoich najbliższych, dlaczego nie reagujemy na niemy krzyk i błaganie o pomoc, jak bardzo zemsta potrafi przejąć nad nami kontrolę?

Dla czytelników poszukujących mocnego thrillera - niekoniecznie. Dla tych, którzy lubią wikłać się w pajęczynę ludzkich kłamstw i dramatów - jak najbardziej.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Tylko skończę rozdział
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć