ebook Zła miłość
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Zła miłość
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
24.70 zł Lub 22.23 zł
-9% 22.45 zł
28.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

ON ma ją za zdrajczynię, ale ma do niej słabość. 

ONA widzi w nim potwora, ale swojego serca nie jest w stanie oszukać.  

Phix i ja kompletnie się pogubiliśmy. 

Manipulacja stała się naszą najgroźniejszą bronią. 

Miłość i nienawiść dzieli cienka linia, którą i ja, i mój mąż już dawno przekroczyliśmy. I naprawdę nie mam pojęcia, co czuliśmy bardziej. 

Chciałam nas uratować, ale w pojedynkę nie miałam na to szans.

Wszyscy wiedzieli, że najgroźniejszego płatnego mordercę, mojego męża, może zabić jedynie prawdziwa miłość.

I tak: to ja go zabiłam.

Spotkaliśmy się w najbardziej nieodpowiednim miejscu i czasie, jedna zła chwila doprowadziła do wojny, ale to nasza ZŁA MIŁOŚĆ sprawiła, że przestaliśmy istnieć. 

I dalej nie było już nic…

Rekomendacje e-booka Zła miłość:

Jeśli myślicie, że K.N.Haner już niczym Was nie zaskoczy, to polecam usiąść z tą książką w fotelu, zaopatrzyć się w kieliszek dobrego wina i pudełko chusteczek. Ta emocjonalna karuzela kręci się coraz szybciej, a zakończenie sprawi, że zabraknie Wam tchu. - Instagram @stara_czyta

Czy napisanie tak emocjonującej, nieprzewidywalnej i wciągającej książki, a ogólnie serii jest właściwie legalne? K.N.Haner kolejny raz udowadnia, że historie, które pisze wychodzą poza schematy i zaskakują na każdym kroku. - Natalia Zamecka, Instagram @zaczytanapanienka

"ZŁA MIŁOŚĆ" - czy taka istnieje? Finałowy tom historii Blair i Phixa pokazuje, że pod tymi słowami kryje się znacznie więcej. Wejdź do brutalnego świata mafii, zobacz, jak mrok walczy ze światłem, poznaj różne oblicza miłości i nienawiści napędzane bólem i strachem. Odkryj wszystkie karty, poznaj zakończenie i brutalną rzeczywistość bohaterów, oraz przeznaczenie, które kierowane gniewem i zemstą może mieć tylko jeden finał... - Kamila Wilk, grupa Polska literatura kobieca. Erotyki i nie tylko.

W tej historii wszystko jest złe: miejsce, czas, chwila a przede wszystkim miłość. A kiedy przeszłość powróci ze zdwojoną siłą, to zbierze żniwa, a nasi bohaterowie w końcu będą mogli zaznać spokoju. Pamiętajcie jednak, że w świecie Blair I Phixa szczęśliwe zakończenia, to tylko marzenia. A te trzeba mieć, by żyć. - Natalia Wielogórska, Instagram @mom_loves_books

O e-booku Zła miłość blogerzy napisali:

Ten mroczny i niebezpieczny świat wciąga niczym uzależniający narkotyk i mimo że niektórych sytuacji nie da się tak po prostu zaakceptować i zrozumieć to nie można się od niego oderwać. -  Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Zła miłość od K. N. Haner możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Choć o twórczości Pani Kasi słyszałam bardzo wiele i przeczytałam już nie jedną jej książkę, to jednak moja sympatia do pióra autorki narodziła się właśnie od pierwszej części serii Niebezpieczni mężczyźni, którą swoją drogą pożyczyła mi koleżanka. I mimo że nie mogłam się doczekać finałowego tomu, to dzisiaj przychodzę do Was z recenzją kończącą historię Królowej Koki i zamaskowanego Phixa.

Blair mimo szeregu ciężkich i bardzo trudnych przeżyć z przeszłości, nadal dzielnie walczy z kolejnymi przeciwnościami, choć coraz częściej chciałaby to wszystko rzucić i uciec daleko stąd nie oglądając się za siebie. Jej sytuacja nic a nic się nie zmieniła i dalej żyje w prawdziwej matni i nie wie, komu może szczerze zaufać. Sprawowanie władzy nad wielką firmą, która na swoim koncie ma nie tylko legalne interesy, nie jest przysłowiową „bułką z masłem”. Ktoś zaczął ją okradać i stopniowo, krok po kroku zaczyna ją niszczyć. Jedyna osoba, której ufała bezgranicznie, „prawa ręka” nie tylko w interesach, ale przede wszystkim przyjaciel, nadal się nie odnalazł i nawet nie wiadomo czy jeszcze żyje. Inwestorzy są zniecierpliwieni i pomału zaczynają się wykruszać. Pojawienie się pewnej osoby z przeszłości wnosi kolejne zawirowanie do i tak pogmatwanego życia. Żeby tego wszystkiego było jeszcze mało, mężczyzna którego naprawdę pokochała, bierze ślub z córką jej największego wroga, a ona jako PIERWSZA ŻONA ma na to wszystko grzecznie patrzeć i uwaga - brać czynny udział w uroczystych przygotowaniach. Czy sytuacja Blair może być jeszcze bardziej skomplikowana? Czy jeden człowiek może wytrzymać tę ciągłą presję i strach? Czy Phix rzeczywiście zrezygnował i znudził się Blair i wrócił do swojego mentora Masona? No cóż, o tym wszystkim musicie przekonać się sami.

Nie tylko Zła miłość, ale i cała seria z pewnością należą do książek, o których tak łatwo nie da się zapomnieć i zdecydowanie nie są ona dla każdego. Pomijając całą mafijną otoczkę, autorka po raz kolejny stworzyła prawdziwy rollercoaster emocjonalny z misternymi intrygami, wszechobecnym napięciem i buzującą namiętnością i prawdziwą miłością u dwójki pokiereszowanych ludzi, którzy nigdy wcześniej jej nie zaznali. Ten mroczny i niebezpieczny świat wciąga niczym uzależniający narkotyk i mimo że niektórych sytuacji nie da się tak po prostu zaakceptować i zrozumieć to nie można się od niego oderwać. Te sprzeczności, które lubi się i nie lubi jednocześnie, fascynują i ciekawią, co uważam, że największy plus całej tej opowieści. To napięcie, niewiedza, strach, zwroty akcji gwarantują świetnie spędzony czas z Królową Koki i enigmatycznym Phixem. W całej tej historii nic nie jest pewne do samego końca. Ja ze swojej strony gorąco Wam ją polecam.

Ocena: 5+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć