ebook Świat Ciemności
4.34 / 5.00 (liczba ocen: 2740)

Świat Ciemności
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
-14% 23.90 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
34.00 zł
-15% 26.90 zł
31.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dziewiąte spotkanie z Legionem Nieśmiertelnych. Dwa rosnące mocarstwa międzygwiezdne mają wkrótce spotkać się na polu bitwy. Ile okrętów posiadają wrogowie? Jak zaawansowana jest ich technologia? Tego nikt nie wie. A McGill musi przygotować się na śmierć permanentną…

Po upadku Królestwa Głowonogów ludzkość ogłosiła się władcami trzystu buntowniczych światów. Jednak w najdalszych zakątkach obszaru wcześniej kontrolowanego przez kalmary, wiele lat świetlnych od Ziemi, inne wrogie mocarstwo przeszło do działania. Kradnie nasze planety, jedną po drugiej.

Dowództwo ziemskich sił postanowiło zaatakować układ w centrum spornego obszaru, aby ustanowić tam wysuniętą bazę. Misja na Świecie Ciemności jest ściśle tajna i zabójczo niebezpieczna. Legion Varus ma uderzyć jako pierwszy. James McGill ponownie rusza w kosmos.

Ile okrętów posiadają wrogowie? Jak zaawansowana jest ich technologia? Tego nikt nie wie. Co gorsza, kampania natychmiast przybiera nieoczekiwany obrót. Prosta akcja zajęcia kompleksu orbitalnego zmienia się w krwawą łaźnię. McGill ginie raz po raz. Wie jednak, że niektóre bitwy trzeba koniecznie wygrać – choćby nawet za cenę permanentnej śmierci.

Świat Ciemności od B. V. Larson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć