ebook Kompania braci. Od Normandii do Orlego Gniazda Hitlera
4.42 / 5.00 (liczba ocen: 75415)

Kompania braci. Od Normandii do Orlego Gniazda Hitlera
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 24.95
wciąż za drogo?
41.85 złpremium: 22.50 zł Lub 22.50 zł
-24% 33.76 zł Lub 30.38 zł
38.25 zł Lub 34.43 zł
45.00 zł
18.00 zł
35.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeczytaj, zanik obejrzysz film. „Kompania braci”, która dała początek znanemu serialowi telewizji HBO. Opowieść o jednej z najsłynniejszych operacji II wojny światowej widzianej z perspektywy zwykłych żołnierzy.

Opowieść o żołnierzach sławnej amerykańskiej kompanii piechoty spadochronowej od chwili sformowania w 1942 roku w Stanach Zjednoczonych poprzez lądowanie w Normandii aż do zajęcia Orlego Gniazda Hitlera. Steven Spielberg i Tom Hanks na podstawie tej książki wyprodukowali dziesięcioodcinkowy serial telewizyjny, emitowany w 2003 roku także w Polsce

Kompania braci. Od Normandii do Orlego Gniazda Hitlera od Stephen E. Ambrose możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka dla miłośników historii i nie tylko. Napisana w taki sposób, że czytanie jej sprawia przyjemność i chce się czytać kolejną stronę.

  • Awatar

    Dokumentalna opowieść o jednej z jednostek amerykańskich spadochroniarzy - historia, dokonania, anegdoty, wspomnienia. Świetna książka dla miłośników historii, dająca bardziej bezpośredni wgląd na to co się działo w czasie II Wojny Światowej. A że napisana świetnym językiem, to czyta się ją jak naprawdę niezłą powieść. Szkoda, że podręczniki do historii mają tak mało z tego stylu...

Warto zerknąć