ebook Demony Rosji - audiobook
4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Demony Rosji - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.14
Audiobook - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 19.95 zł Lub 19.95 zł
25.94 zł Lub 23.35 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
39.90 zł
29.90 zł
33.25 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Demony Rosji – jakie są i czy rzeczywiście powinniśmy być zaskoczeni ich gwałtownym atakiem? Witold Jurasz, autor popularnego podcastu Raport międzynarodowy, jako dyplomata w polskiej ambasadzie w Moskwie widział Rosję z bliska. W swojej książce opisuje zmiany, jakie zachodziły w Rosjanach po dojściu Putina do władzy, i stawia pytanie, czy przybierającego na sile zła nie dało się dostrzec, czy raczej woleliśmy je bagatelizować.

Witold Jurasz, autor popularnego podcastu Raport międzynarodowy, widział Rosję z bliska – był dyplomatą w polskiej ambasadzie w Moskwie. W swojej książce, przeplatając opisy polityki Władimira Putina z opowieściami z codziennego życia w Rosji, pokazuje, że Putin nie jest twórcą zła, które widzimy, oglądając relacje i czytając reportaże na temat rosyjskich zbrodni popełnianych na Ukrainie. Zło w Rosji – i niestety również zło w Rosjanach – było bowiem jedynie uśpione i wystarczyło niewiele, by na nowo zatriumfowało.
Co gorsza, zło miało w sobie wiele zwodniczego uroku. Uwodziło umiejętnością gry na głęboko skrywanych, zduszonych polityczną poprawnością słabościach ludzi Zachodu. W efekcie, mimo że Władimir Putin szczerze, jak mało który przywódca w historii, informował o swoich zamierzeniach, równocześnie zdołał uśpić naszą czujność. A może to nie Putin nas uśpił. Może sami chcieliśmy być ślepi?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji autora, Witodla Jarusza.

Demony Rosji - audiobook od Witold Jurasz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć