ebook You Got Me - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

You Got Me - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.45
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
26.94 złpremium: 16.16 zł Lub 16.16 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
37.00 zł
39.51 zł Lub 35.56 zł
13.90 zł
-61% 14.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To wszystko jest udawane, Elliot. Nie zapominaj o tym

Elliot ma osiemnaście lat i grono oddanych przyjaciół. Może nawet zbyt oddanych, bo ich troska o jego życie uczuciowe zaczyna być nieco, hm... irytująca. Zmęczony aranżowanymi randkami z kolejnymi kandydatami na chłopaków Elliot rzuca na odczepne, że już się z kimś spotyka. Teraz przyjaciele koniecznie chcą poznać tajemniczego wybranka jego serca. Problem w tym, że jak na złość nikogo odpowiedniego nie ma na horyzoncie. Zdesperowany Elliot decyduje się na kompletnie szalony ruch ― proponuje świeżo poznanemu Nicholasowi, by udawał jego chłopaka.

Cóż, czasami najbardziej zwariowane plany okazują się najlepsze. Nicholas się zgadza i od tej pory występują z Elliotem oficjalnie jako para, a nieoficjalnie... Nieoficjalnie też świetnie się dogadują, chociaż ich prawdziwe relacje nie wykraczają poza czysto przyjacielskie. Co obu zainteresowanym wydaje się odpowiadać. Do czasu.

Porywający debiut new adult z milionem odsłon na Wattpadzie!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Piotra Michalskiego.

You Got Me - audiobook od Sandra Lupin Lupinpoesy możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć