ebook Nie wygrasz ze mną
3.76 / 5.00 (liczba ocen: 448)

Nie wygrasz ze mną
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.71
Audiobook - najniższa cena: 44.99
wciąż za drogo?
27.71 zł
33.47 zł Lub 30.12 zł
35.99 zł
27.71 zł
32.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nie zawaha się przekroczyć granicy, zza której nie będzie powrotu

„Szach-mat”. Te słowa słyszy Sawicka, gdy Lis pokazuje jej nagranie, na którym widać, jak Michalski zaciera ślady tego, co zrobiła. Tym razem szantaż Lisa jest skuteczny. Sawicka nie ma wyjścia i musi mu ulec. Czego zażąda od niej Lis? Jak długo ona to wytrzyma? A może nie wytrzyma?

Ale Lis to nie jedyny problem Sawickiej. Prokurator jest świadkiem napadu z bronią, a ta sprawa łączy się z kolejną. Śledztwo coraz bardziej się komplikuje, a tropy prowadzą do niebezpiecznej sekty działającej na terenie Szczecina…

W trzecim tomie serii o prokurator Gabrieli Sawickiej zaczyna się robić gorąco. Sawicka coraz bardziej nagina zasady, ale tym razem popełnia masę błędów. Dokąd zaprowadzi ją chęć wygrania za wszelką cenę?

O e-booku Nie wygrasz ze mną blogerzy napisali:

Książki Brzezińskiej to dla mnie taki totalny comfort read i każda kolejna jej powieść przynosi mi to samo czytelnicze spełnienie. -  Rude recenzuje - Paula Sieczko

Wartka akcja, która nie zatrzymuje się ani na chwilę. Czyta się naprawdę jednym tchem! Mam wrażenie, że z tomu na tom jest bardziej gorąco! A ja na już potrzebuję kolejnego tomu! -  Księgozbiór Kasiny - Kasia

Nie wygrasz ze mną od Diana Brzezińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie wygrasz ze mną to trzeci tom serii o prokurator Gabrieli Sawickiej.

Akcja od razu rusza "z grubej rury", bo już od samego początku jest gorąco: Sawicka staje się zakładnikiem podczas ataku terrorystycznego. Poza tym coraz bardziej osacza ją Lis, który okazuje się, że ma pewne dowody, które zagrażają i jej i Michalskiemu. Sawicka zaczyna się miotać, sama nie wie jak ma wyjść z tego impasu...

Kolejna część i kolejna jazda bez trzymanki. Kolejny raz zaczynamy się też zastanawiać gdzie postawione zostały granice prokurator Sawickiej. Co i ile jest w stanie zrobić, aby uchronić siebie? Czy musi chronić tylko siebie?

Sawicka jest tutaj całkowicie sobą, czyli jest konkretna, bezkompromisowa, "jeńców nie bierze"! Michalski za to nie może przeboleć tego jak potraktowała go "w drugim tomie" (nie chce napisać więcej:).

Wartka akcja, która nie zatrzymuje się ani na chwilę. Czyta się naprawdę jednym tchem! Mam wrażenie, że z tomu na tom jest bardziej gorąco! A ja na już potrzebuję kolejnego tomu!

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Jak ja lubię książki Brzezińskiej, nie ma drugiej takiej polskiej autorki kryminałów, której książki sprawiałyby mi tyle przyjemności na kilku różnych płaszczyznach.

Przede wszystkim są to książki z ciekawą warstwą fabularną, w których wątek kryminalny jest poprowadzony tak, żeby zaskakiwał i robił wrażenie. Druga sprawa, że zawsze sporo w nich obyczaju, ale takiego, który idealnie komponuje się z tymi kryminalnymi elementami. Trochę relacji rodzinnych, trochę romantycznych, wszystko w idealnych proporcjach. Trzecia sprawa, że bohaterowie mają w sobie to coś, co sprawia, że są jakby rzeczywistymi postaciami. Z Sawicką polubiłam się już przy pierwszym tomie i tak ta nasza znajomość się kręci.

Książki Brzezińskiej to dla mnie taki totalny comfort read i każda kolejna jej powieść przynosi mi to samo czytelnicze spełnienie. Czekam na więcej.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Rude recenzuje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć