ebook Tai-pan - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tai-pan - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
17.96 zł
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.93 zł Lub 25.14 zł
28.00 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
32.96 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Posłuchaj, zanim obejrzysz film. Wielka przygoda i sensacja, ryzykowna rywalizacja kupieckich potęg, genialnie zbudowane postacie, romantyczne uniesienia i przenikliwa mądrość Chinek oraz oryginalny humor na tle pasjonującej historii powstania Hongkongu. Do tego niesamowita zbieżność z tym, co współcześnie rozgrywa się na arenie międzynarodowej i w samych Chinach. Wszystko to składa się na kolejną część „Sagi Azjatyckiej”. „Tai-pan” – powieść, napisana przez mistrza bestselerów i znawcę Azji – fenomenalnie wprowadza nas w kulturę, mentalność i ducha Dalekiego Wschodu.

Połowa XIX wieku, na Dalekim Wschodzie panoszą się piraci i wybuchają krwawe wojny opiumowe, a światowe mocarstwa walczą o wpływy w Azji i nowy podział świata.

Dirk Struan – kupiec i żeglarz – w imieniu Korony Brytyjskiej zakłada Hongkong, port na skalistej wyspie u wybrzeży Chin. Ma nadzieję, że stanie się on zalążkiem wolnego handlu i współpracy ludzi pochodzących z całego świata. Tai-pan spółki Noble House – odważny wizjoner, marzy o potędze swojego klanu i godnym następcy, a zafascynowany Chinami pragnie wziąć od nich co najlepsze i pokazać światu wartość ich cywilizacji. Stosując hazardowe zagrania w interesach wdaje się w rywalizację ze spółką Taylera Brocka i dąży do przejęcia kontroli nad nową kolonią.

Jak potoczą się losy rodziny Struanów i ich śmiertelnych wrogów Brocków, kto przejmie panowanie na Hongkongu i zostanie nowym Tai-panem?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marka Walczaka.

Tai-pan - audiobook od James Clavell możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć