ebook Wyobraź to sobie! Psychologiczna opowieść o bujaniu w obłokach
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Wyobraź to sobie! Psychologiczna opowieść o bujaniu w obłokach
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
18.90 zł
35.25 złpremium: 18.95 zł Lub 18.95 zł
21.22 zł
30.33 zł Lub 27.30 zł
33.00 zł
24.90 zł
30.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Z tej książki dowiesz się:

• Jak wielu ludzi snuje fantazje o morderstwach?
 Czy dzieci bardziej wierzą w istnienie Świętego Mikołaja, czy dinozaurów?
 Dlaczego po obejrzeniu thrillera tak trudno jest zasnąć?
 Czy dobrze jest fantazjować o seksie z osobą, z którą jest się w związku?

Łukasz Jach, autor książki Od ucha do ucha. Homo sapiens się śmieje, tym razem zabiera nas w podróż do świata wyobraźni. Zazwyczaj chwalimy kogoś za bujną wyobraźnię (ale bez przesady!), jednak czasem zastanawiamy się, co też nami kierowało, gdy podejmowaliśmy jakąś decyzję. Wygląda na to, że wyobraźnia wywiera spory wpływ na nasze postępowanie, ale nierzadko płata nam figle. Cóż, tak właściwie niewiele wiemy o mechanizmach jej działania.

Autor, odwołując się do osiągnięć psychologii, socjologii i antropologii, opisuje, jak dawniej postrzegano działanie wyobraźni i co o niej wiemy dziś. Wyjaśnia, dlaczego ludzi tak bardzo interesuje seks, dla wielu tak atrakcyjna jest przemoc i co wyobraźnia ma wspólnego z budową ludzkiego ciała. Pokazuje, jak za jej sprawą zmieniają się schematy naszego myślenia, a opinie, które uważaliśmy za naturalne, przestają być takie oczywiste. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia, pozwalające wykorzystać zebraną wiedzę w praktyce i… rozgrzać wyobraźnię do czerwoności. 

KSIĄŻKI DOBRE NIE TYLKO W TEORII!

Wyobraź to sobie! Psychologiczna opowieść o bujaniu w obłokach od Łukasz Jach możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć