ebook Magia pocałunku
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 103148)

Magia pocałunku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 28.49
Audiobook - najniższa cena: 30.98
wciąż za drogo?
34.41 złpremium: 22.20 zł Lub 22.20 zł
28.49 zł Lub 25.64 zł
37.00 zł
37.00 zł
37.00 zł Lub 33.30 zł
25.90 zł
-11% 27.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Siódme spotkanie z bohaterami bestsellerowej serii „Bridgertonowie”. „Julia Quinn z niezwykłym polotem opisuje życiowe próby i miłosne udręki romantycznego rodzeństwa Bridgertonów. Umiejętnie buduje napięcie, a burzliwe romanse i gorące sceny erotyczne wybrzmiewają niezwykle naturalnie. Tak pisałaby dzisiaj Jane Austen” – „Rolling Stone”

Nic nie jest tak proste – a równocześnie tak skomplikowane – jak jeden doskonały pocałunek

Poznajcie naszego bohatera…
Gareth St. Clair jest w kropce. Ojciec, który go nienawidzi, za wszelką cenę chce zadłużyć posiadłość St. Clair i zrujnować jego dziedzictwo. Jedynym majątkiem Garetha jest stary dziennik rodzinny, który być może kryje sekrety przeszłości… oraz klucz do przyszłości młodego człowieka – ukryty skarb. Problem w tym, że napisano go po włosku, a Gareth ani w ząb nie zna tego języka.

Poznajcie naszą bohaterkę…
W zgodnej opinii socjety nie ma drugiej takiej jak Hiacynta Bridgerton. Jest to dziewczyna szatańsko inteligentna, wyjątkowo wygadana, a według Garetha – należy ją zażywać w małych dawkach. Jednak jest w niej coś – coś czarującego i niepokojącego – co go ujęło i nie chce dać spokoju…

Poznajcie biednego pana Mozarta…
Albo nie. Jednak bądźcie pewni, że przewraca się w grobie, kiedy drogi Garetha i Hiacynty skrzyżują się na corocznym – i jak zwykle pełnym fałszów – koncercie rodzinnym Smythe-Smithów. Hiacynta każde słowo Garetha przyjmuje jak wyzwanie; proponuje mu przetłumaczenie dziennika, mimo że jej włoski nie jest całkiem doskonały. Jednak w miarę zagłębiania się w tajemniczy tekst oboje zaczynają odkrywać, że odpowiedzi leżą nie w dzienniku, lecz w każdym z nich…

O e-booku Magia pocałunku blogerzy napisali:

Magia pocałunku jest pełna subtelnego humoru, dowcipnych dialogów i niezaprzeczalnej chemii między głównymi bohaterami. Historia Garetha i Hiacynty ma błyskotliwość, która mnie wciągnęła. - Reading My Love - Paulina Kaleta

Magia pocałunku od Julia Quinn możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jeśli szukasz beztroskiej lektury, która zaspokoi również twoją potrzebę delikatnego romansu, nie szukaj dalej. Najnowsza część autorstwa Julii Quinn Magia pocałunku jest pełna subtelnego humoru, dowcipnych dialogów i niezaprzeczalnej chemii między głównymi bohaterami. Historia Garetha i Hiacynty ma błyskotliwość, która mnie wciągnęła. Tak, Gareth jest niezmiernie atrakcyjnym, kochanym łobuzem, który nigdy nie rozważał małżeństwa – ale ze świeżością, która mnie uczyniła docenić ten typ bohatera na nowo.

Hiacynta Bridgerton odkrywa, że wszystkie bale, przyjęcia i zalotnicy nie są już zbyt ekscytujące. Wciąż czerpie radość z wielu działań towarzystwa – w końcu jest kobietą rozsądną i na pewno nie narzekającą na bogactwo i przywileje, które zmuszona jest znosić. Chociaż jest lubiana i uważana za dobrą partię, mężczyźni zwykle uważają ją za nieco… wymagającą.

Gareth St. Clair jest znany jako tak rozkoszne połączenie niestosowności i grzesznej urody, że niewielu, jeśli w ogóle, dorównuje jego poziomowi niesławnej niegodziwości. Jego ojciec, baron St. Clair, odciął mu się finansowo w wieku osiemnastu lat, kiedy Gareth odmówił zaaranżowanego małżeństwa, mającego na celu ratowanie finansów rodziny. Tego samego dnia jego ojciec ujawnił powód, dla którego przez te wszystkie lata nienawidził Garetha – nie był jego synem, ale raczej pobocznym wątkiem jednego z romansów jego matki. Przez lata Gareth lubił rzucać skandalowi w twarz barona, próbując ukryć strach, że pewnego dnia jego nieprawość zostanie ujawniona. Teraz, gdy Gareth ma zdobyć baronię po śmierci starszego brata, wygląda na to, że jego ojciec systematycznie niweczy majątek.

Co łączy tę dwójkę ? Tylko Hiacynta może mu pomóc przetłumaczyć pamiętnik, który kryje sekret przeszłości rodu St. Clairów i zaginionego skarbu. Zagłębiając się w pełnym tajemnic tekście, oboje spostrzegają, że odpowiedzi, których szukają, znajdą nie w starym rękopisie, lecz w swoich sercach...

Magia pocałunku to siódma część serii.

Zarówno postacie Garetha, jak i Hiacynty są dobrze rozwinięte – zabawne, bardzo lubiane i wrażliwe – z pewnością zwycięska kombinacja dla romantycznych głównych bohaterów. Ich werbalna interakcja jest ciekawym aspektem tej uroczej historii.

Ocena: 5/6

czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć