ebook Maszyna losu
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Maszyna losu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 31.00
Audiobook - najniższa cena: 40.00
wciąż za drogo?
39.06 złpremium: 25.20 zł Lub 25.20 zł
31.00 zł Lub 27.90 zł
35.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
42.00 zł
31.50 zł
35.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

To nie on zabija, tylko los. On jedynie losowi pomaga.

Gdy prokurator Adam Szmyt odbiera dziwny telefon z pytaniem o pomarańcze, nie podejrzewa, że to zapowiedź jego najkoszmarniejszych dni. Oto po latach odsiadki wyszedł z więzienia Czesław Grinwald – sadystyczny zabójca – żądny zemsty na tych, którzy go posadzili. Każdy dzień przynosi nową ofiarę. Oprócz ciał sprawca zostawia na miejscu zbrodni tajemniczy bałagan, jak po uderzeniu tajfunu. To jego maszyna losu, w której każdy przedmiot, puszczony w ruch, nabiera nowego znaczenia i niesie złowieszcze przesłanie. Szmyt próbuje powstrzymać morderczą serię, lecz Grinwald pozostaje nieuchwytny niczym cień. I właśnie zaczął budować kolejną maszynę losu. Ostatnią. Na Szmyta.

Andrzej Mathiasz, autor sensacyjnej „Drugiej rzeczywistości” i kryminału „Szlam”, powraca z trzymającym w napięciu, mrocznym kryminałem. Tym razem prokurator Adam Szmyt, bohater wcześniejszego „Szlamu”, zmierzy się z dramatycznymi wydarzeniami sprzed dwudziestu lat, by stoczyć walkę o życie swoje i swojej córki.

O e-booku Maszyna losu blogerzy napisali: 

Bądźcie gotowi na ostrą jazdę bez trzymanki. Andrzej Mathiasz z każdym rozdziałem mocno wdziera się do naszej wyobraźni, a my nie możemy oderwać się od lektury, aż do finałowego dnia tej historii. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Maszyna losu od Andrzej Mathiasz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Andrzej Mathiasz napisał mroczny, dosadny i wstrząsający kryminał, który poruszy najtwardszych miłośników gatunku. Maszyna losu skruszy każdego, kto uznaje się za najbardziej wymagającego czytelnika literatury kryminalnej. Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłem do siebie, wręcz zbierałem szczękę z podłogi. Po prostu takie kryminały, to prawdziwy majstersztyk gatunkowy, to jak najmocniejsza kawa, która pobudza, nie pozwalając zasnąć. A proszę mi wierzyć, że Andrzej Mathiasz zadbał o to, aby w krew w Waszych żyłach krążyła w zatrważającym tempie, pompując do czytelniczego serca maksymalną dawkę adrenaliny, serwując maksymalne doznania.

Czytelnik sięgający po Maszynę losu dozna mocnych wrażeń, w momencie, gdy prokurator Adam Szmyt odbierze tajemniczy telefon z pytaniem o pomarańcze. Jest to zapowiedzią dramatycznych wydarzeń, które odcisną piętno na życiu głównego bohatera. Sadystyczny zabójca Czesław Grinwald zaprzysiągł odwet na tych, którzy posadzili go za kratki. Maszyna losu została wprawiona w ruch i nie zatrzyma się dopóty, dopóki nie dokona aktu zemsty. Najbliższe pięć dni, to będzie piekło na ziemi dla ofiar, a przede wszystkim dla Adama Szmyta. Ostatni piąty dzień, ma być dla niego ostatnim dniem.

Czy prokurator zdoła zatrzymać morderczą maszynę, którą Grinwald wprowadził w ruch? Wszak napędzana jest zemstą. Czy zatem Szmyt może spać spokojnie? Czy prokurator może czuć się bezpiecznie? Pewne jest to, że sięgając po tę książkę, poczujecie emocje, które gwarantować może tylko NIK – Najlepsza Interesująca Książka. Czyt-NIK poleca! Czyt-NIK patronuje! i tymi słowami na skrzydełku tej książki swą opinię publikuje „Autor uderza z ogromną mocą – wręcz nokautuje! Dosadny, nieszczędzący wyrazistości język, trafia w nas ze zdwojoną siłą! Gdy traficie na Maszynę losu, poza jej lekturą nic już nie będzie miało dla Was znaczenia!”.

Jeśli znaczenie ma dla Was lektura zapierająca dech w piersiach, to koniecznie sięgnijcie po najnowszą książkę Andrzeja Mathiasza. Mroczna i zapierająca dech w piersiach historia zapewni Wam ekstremalne doznania, które jeszcze długo kołatać będą w Waszych sercach i umysłach. Niech Maszyna losu zawładnie Waszymi emocjami. Bądźcie gotowi na ostrą jazdę bez trzymanki. Autor z każdym rozdziałem mocno wdziera się do naszej wyobraźni, a my nie możemy oderwać się od lektury, aż do finałowego dnia tej historii.

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć