ebook Wypadowy - twór anormalny - audiobook
3.57 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 22)

Wypadowy - twór anormalny - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 16.09
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
-50% 19.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
-37% 19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

W wyniku dziwnego splotu okoliczności mieszkaniec innego wymiaru zostaje przeniesiony do równoległej rzeczywistości – tylko pozornie zbliżonej do jego świata. Napotykane w niej osoby pokazane są niejako w krzywym zwierciadle. Czy uda mu się znaleźć sposób na powrót do domu? Walcząc o tę szansę, odkryje spisek, który wydaje się stać za jego wypadkiem. Będzie też musiał zrozumieć chore prawidła odwiedzonego wymiaru, jedynie powierzchownie przypominającego zaściankową, przygraniczną wioskę.

„Wypadowy” to pozycja z gatunku weird i bizarro fiction, która łączy w sobie cechy fantastyki, grozy, science fiction – a nawet urban fantasy. Elementy osobliwe, kuriozalne mieszają się tu z humorem i absurdem sytuacyjnym. Autor nie boi się szokować, porusza tematy kontrowersyjne, nieprzeznaczone dla czytelników o wysokiej wrażliwości estetycznej.

18+ Książka skierowana jest do osób pełnoletnich.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Borowskiego.

Wypadowy - twór anormalny - audiobook od Florian Konrad możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć