ebook Niegodziwcy
3.1 / 5.00 (liczba ocen: 1950)

Niegodziwcy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 39.90
wciąż za drogo?
39.90 zł
39.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pewnego dnia dwójka uczniów dokonuje makabrycznego odkrycia w szkolnej sali gimnastycznej. Pośrodku pomieszczenia wisi pięciu zmasakrowanych nagich mężczyzn, każdy ze stryczkiem z grubego nylonowego sznura na szyi. Rany upodobniły ofiary do siebie, jakby ich fizyczne zróżnicowanie przestało istnieć.

Wydział zabójstw z Konradem Simonsenem na czele wszczyna śledztwo. Wszystkie poszlaki prowadzą do woźnego, ale ten znika w niewyjaśnionych okolicznościach. W dodatku wychodzi na jaw, że zbiorowe morderstwo stanowiło samosąd na pedofilach, których organy władzy nie chciały należycie ukarać. Kluczem do rozwiązania tej zagadki jest przede wszystkim identyfikacja zamordowanych.

„Niegodziwcy” to pierwszy tom serii duńskiego rodzeństwa o inspektorze Konradzie Simonsenie. Cykl ukazał się w ponad dwudziestu krajach, zdobywając rzeszę oddanych wielbicieli.

Niegodziwcy od Lotte Hammer, S⌀ren Hammer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć