ebook Informacja płynąca z Pola Punktu Zerowego Akaszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz.5 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Informacja płynąca z Pola Punktu Zerowego Akaszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz.5 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 36.18
wciąż za drogo?
36.18 złpremium: 23.34 zł Lub 23.34 zł
38.50 zł Lub 34.65 zł
38.90 zł
38.50 zł
38.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

INFORMACJA PŁYNĄCA Z POLA PUNKTU ZEROWEGO AKASZY. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz.5

„Od czego zacząć” przygodę z rozwojem osobistym w zakresie pracy z energią?
Nie ma jednej drogi na skróty. Potrzebne jest zdobywanie wiedzy na coraz wyższych poziomach świadomości i systematyczna praktyka. Dobrym startem w tej dziedzinie, będzie poznanie tajników łączenia się z energią wszechświata Biblioteki Kroniki Akaszy. Jak twierdził Nikola Tesla, „jeśli chcesz poznać tajemnicę wszechświata, potrzebujesz myśleć w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”

Kroniki Akaszy to rodzaj wiedzy całego jestestwa ludzkości, niezależnie od czasu jego istnienia, zapisanej w zbiorowej świadomości. Odnaleźć tam możemy wszelkie informacje o karmie, przeznaczeniu, zadaniach, które są wytyczone człowiekowi do przepracowania, podczas jego drogi reinkarnacji w kolejnych wcieleniach. Mając w nie wgląd, jesteśmy w stanie zrozumieć zapisy informacyjne, które są niezbędne do uzdrowienia wielu niezrozumiałych dotąd sytuacji z życia człowieka - z naszego oraz z życia wielu ludzi, którzy poproszą nas o to i dadzą nam na to swoje pozwolenie.

Książka ta jest stworzona z przestrzeni wiedzy wszechświata wszechobecnej wokół nas - wiedzy, do której dostęp może mieć każdy, jeśli tylko nastawi swoją uważność na obserwację i częstotliwość jej odbioru. Chodzi tu o przekroczeniu barier swojej dotychczasowej percepcji trójwymiarowości 3D zwanej „Wyższą nieświadomością”, przejście przez IV Poziom tzw. „Pole Świadomości”, uświadomienie sobie płaszczyzny mentalnej wielu spraw oraz o rozwój duchowy.  To wszystko jest niezbędne, aby dojść do Piątego Poziomu Świadomego „JA” i DOZNAĆ PRZEBUDZENIA SIŁ METAFIZYCZNYCH, odpowiadających polu percepcji 5D. W trakcie dalszego rozwoju, możesz znaleźć się w energii serca uniwersalnej miłości, na poziomie percepcji „Wyższego Ja” 6D, w „Ja Duchowym” i w „Ja Transpersonalnym” - w miejscu najczystszego istnienia „Ja”, które doświadcza. Być może w procesie dalszej praktyki, pewnego dnia dojdziesz do Siódmego Poziomu Świadomości, którym jest „Mistyczne Zjednoczenie”, nazywane tu w skrócie „Jednością”.

Spis Treści:

1. Jak rozwinąc i wzmocnić swoją wewnętrzną energię? 

1. Teoria Przycyzny i Skutku

2. Prawo Instant Karmy

3. Prawo Pozwolenia sobie na...

4. Energetyczne Prawo Wzrostu.

5. Energia Pola Punktu Zerowego w Rachyon i Continuum

6. Prawo Rezonansu jako Fizyka Cudów.

7. Energetyczne Pole Punktu Zerowego Akaszy.

8. Czego dotyczy Informacja z Kroniki Akaszy?

Informacja płynąca z Pola Punktu Zerowego Akaszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz.5 - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć