ebook Czterdzieści 4ever
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Czterdzieści 4ever
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 24.64
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
24.64 zł Lub 22.18 zł
26.24 zł
32.00 zł
32.00 zł Lub 28.80 zł
24.64 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąty tom serii uwielbianej przez tysiące kobiet w każdym wieku. Ebook „Czterdzieści 4ever” obfituje w zaskoczenia, wzruszenia i – jak zawsze u Katarzyny Kostołowskiej – inteligentny humor. No i przypomina o najważniejszym – szczęśliwi czasu nie liczą. Zwłaszcza po czterdziestce!

Po czterdziestce życie nie tylko nie zwalnia, ale wręcz nabiera rozpędu. Cztery przyjaciółki z Wrocławia przekonują się o tym każdego dnia. Ich dzieci dorastają, a biznesy się rozkręcają. Wydawałoby się, że Magdy, Karoli, Aśki i Anity już nic nie zaskoczy, a jednak! W najmniej oczekiwanym momencie pojawiają się bliscy z dalekiej przeszłości oraz… włochate pająki.

Jak poradzić sobie z pędzącą codziennością?
Wystarczy zgromadzić wokół siebie tych, których się kocha. Co jednak, gdy kogoś z nich nagle zabraknie?

O e-booku Czterdzieści 4ever blogerzy napisali: 

Zarwałam dzisiaj noc dla najnowszej książki Katarzyny Kostołowskiej Czterdzieści 4ever. Nie wyspałam się, spłakałam jak bóbr, wzruszyłam i zbierałam szczękę z podłogi. Kocham cała serię Czterdzieści i jak dla mnie mogłaby ona trwać i trwać. - Biblioteczka u Rudej - Małgorzata Cichocka

Czterdzieści 4ever od Katarzyna Kostołowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zarwałam dzisiaj noc dla najnowszej książki Katarzyny Kostołowskiej Czterdzieści 4ever. Nie wyspałam się, spłakałam jak bóbr, wzruszyłam i zbierałam szczękę z podłogi. Kocham cała serię Czterdzieści i jak dla mnie mogłaby ona trwać i trwać. Z seriami to z reguły bywa tak, że autorzy każą nam długo czekać na kolejny tom i zawsze mam obawy jak wypadnie kontynuacja, bo sami wiecie, że różnie to bywa. Nie w przypadku Pani Katarzyny Kostołowskiej, bo Czterdzieści jest jak powrót po długiej podróży do domu i spotkanie z najbliższymi. Jak ja tęskniłam za bohaterkami serii. Za wszystkimi razem i każdą z osobna. Uwielbiam je tak solo, jak i podczas ich spotkań. Magda, Karola, Aśka i Anita każda inna, każda z innym bagażem doświadczeń, każda w innej sytuacji, ale jedna za wszystkie, a wszystkie za jedną. Przyjaźń na śmierć i życie. Nie wiem jak autorka to robi, ale czytając ma się wrażenie, że uczestniczymy w życiu bohaterek, razem z nimi przeżywamy chwile radości i te smutku, przemierzamy ulice Wrocławia i jesteśmy świadkami najważniejszych wydarzeń w ich życiu. Tu brakuje nadmuchanych i nadętych tekstów, tutaj jest prawdziwe życie z jego blaskami i cieniami.

Nasze bohaterki skończyły już magiczną czterdziestkę, ale szczęśliwi czasu nie liczą. Wydaje się, że życie naszych bohaterek w końcu znalazło się na właściwych torach. Ale jak to życie...potrafi zaskakiwać i być nieprzewidywalne. Co słychać u naszych dziewczyn? Mogę Wam tylko powiedzieć krótko, bo nie będę Wam zabierać przyjemności płynącej z lektury.
Karola żyje z Adamem, pogodziła się z faktem, że facet ma nieślubne dziecko, jest zatwardziałą wegetarianką i niezmienną miłośniczką zwierząt. Sielanka? Owszem, ale zwierzęta tak jak i ludzie starzeją się i nieuchronnie ich życie dobiega końca. Idą za Tęczowy Most i choć wiemy, że są tam szczęśliwe to ból rozrywa nam serce i tęsknimy każdego dnia tak samo. Magdę w tej części czeka taka traumatyczna przeprawa, która sprawiła, że łzy leciały mi ciurkiem.
Anita ma na głowie Czekoladziarnię i problemy jakie niesie za sobą covid. W prowadzeniu biznesu nie pomagają obostrzenia rządu ani tarcze pomocowe, a luksusowe czekoladki i kawa jak wiadomo nie są artykułem pierwszej potrzeby. Ale od czego ma się najbliższą rodzinę i niezastąpione przyjaciółki?

Magda jak zwykle jest zapracowana i zabiegana, a na dodatek jej synek Miłosz też nie zwalnia tempa i żaden pech nie jest mu obcy. W jej przytulnym domu pojawił się nowy mieszkaniec, a mianowicie najnowszy pupil Miłka - ptasznik, który spędza jej sen z powiek. Jak się okaże ów ptasznik będzie tylko początkiem góry lodowej i zmian jakie los zafundował naszej bohaterce.
No i czwarta nasza bohaterka, Aśka. To na nią spadł obowiązek opieki nad matką Tomasza. Starsza pani z dnia na dzień traci siły i gaśnie w oczach. Aśka stara się z całych sił sprostać zadaniu, ale chwilami ją to przerasta tym bardziej, że Tomasz zdaje się nie zauważać jej poświęcenia. Czyżby rozstanie i czas żałoby?

Przekonajcie się sami i sięgnijcie koniecznie po piąty już tom serii Czterdzieści Katarzyny Kostołowskiej. To moja ukochana, ulubiona i wytęskniona seria. Nie mam pojęcia czy autorka planuje kolejne, ale wiem, że z pewnością będę pierwszą czytelniczką. Lubię lekkość pióra autorki i kocham jej bohaterów, którymi może być każdy z nas.

Ocena: 5+/6
©Biblioteczka u Rudej
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć