ebook Gęby, dzioby i nochale
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 49)

Gęby, dzioby i nochale
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja entuzjastycznie przyjętego bestsellera popularnonaukowego: Pupy, ogonki i kuperki.

Znajdziecie tu ponad trzydzieści opowieści o gębach, dziobach i nochalach... bo zwierzęta nie tylko kończą się, ale i zaczynają niezwykle intrygująco! 

Czy istnieje stworzenie z zębami nie tylko w paszczy, ale i na całej skórze? Do kogo należy najbrzydsza, a do kogo największa gęba na świecie? Które ze zwierząt ma rękę na czole, a które najbardziej nadąsaną minę? 

I kto jest największym twardzielem na Ziemi?

Ta książka to prawdziwa bomba edukacyjna!

Książka GĘBY DZIOBY i NOCHALE oferuje wspaniałą edukacyjną przygodę. I choć adresowana jest do młodych czytelników, okazuje się także znakomitym źródłem wiedzy dla rodziców. - Michał Nogaś

Poznacie bliżej przody następujących zwierząt: Dziobak, Niesporczak, Suhak, Słoń morski, Dzik, Rekin, Waran, Wieloryb fiszbinowy, Mrówkojad, Pantera sundajska, Ryba kleks, Komar, Podeszczownik, Gwiazdonos, Słoń, Pingwin, Pancerzowiec cymothoa, Wampir, Ćma Darwina, Delfin, Żółw sępi, Wąż jajożer, Ukwiał, Minóg morski, Krytoryjec olchowiec, Krokodyl różańcowy, Nosacz, Czaszółka, Larwa ważki, Flaming, Wychuchol

Pełna fascynujących ciekawostek, anegdot i faktów z życia zwierząt.

Gęby, dzioby i nochale od Mikołaj Golachowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć