ebook Mój wyjątkowy tydzień z Tessą
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 373)

Mój wyjątkowy tydzień z Tessą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 28.66
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.66 zł Lub 25.79 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.64 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Pełna pozytywnej energii powieść o przyjaźni, bliskości, lęku przed samotnością i… pewnej szalonej majówce.

Wiosenne ferie na wyspie Texel zaczynają się kiepsko ‒ starszy brat łamie sobie nogę, ojciec musi jechać z nim do szpitala, matka ma atak migreny. Dziesięcioletni Samuel zostaje sam ze swoimi ponurymi myślami. Wszystko się zmienia, gdy energiczna wyspiarka Tessa wciąga chłopca w brawurowy plan, który wywróci jej życie do góry nogami. To będzie naprawdę niesamowity tydzień.

Zwariowana intryga wciąga czytelników w wir wakacyjnych przygód, ale pozwala też postawić ważne, uniwersalne pytania o to, czym jest rodzina, jak radzić sobie z lękiem przed odrzuceniem i czy da się oswoić samotność. Anna Woltz potrafi pisać o takich sprawach nie tylko z niezwykłą empatią, lecz także z błyskotliwym poczuciem humoru.

Na podstawie książki powstał wielokrotnie nagradzany (m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie) film „Niezwykłe lato z Tess”.

Mój wyjątkowy tydzień z Tessą od Anna Woltz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć