ebook Świat kryptomilionerów. Znajdź swoją szansę w świecie Blockchaina - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Świat kryptomilionerów. Znajdź swoją szansę w świecie Blockchaina - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  / /
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
55.20 zł Lub 49.68 zł
58.65 zł
14.90 zł
34.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Poznaj narzędzie do zarabiania (milionów)

Blockchain. Klucz do świata kryptowalut. Słowo, które brzmi jak obietnica bogactwa. Tylko... Czym tak naprawdę jest ów Blochchain? Niestety, w większości książek, artykułów, dyskusji w mediach tradycyjnych i Internecie mówi się o nim albo niezrozumiale, albo w mocnych uproszczeniach i z niepotrzebnym bagażem emocji. Albo technicznie, albo ideologicznie. Albo pokłada się w Blockchainie nadzieję na uratowanie społeczeństwa przed pazernymi na kasę bankierami, albo pokazuje się go jako narzędzie do budowania znienawidzonych przez banki centralne kryptowalut. Który obraz ma więcej wspólnego z rzeczywistością?

Mateusz Mach związał z Blockchainem swoją działalność biznesową. Na kartach niniejszej publikacji przedstawia czytelnikowi, w jaki sposób ta technologia - na początku stworzona w formie ciekawostki kryptograficznej - wpisuje się w szerszy kontekst społeczny, ekonomiczny i historyczny. Bowiem opowieść o Blockchainie to nie tylko opowieść o matematycznych eksperymentach. To przede wszystkim historia odwiecznej próby zapisania działalności człowieka, a także płynącej z niej wartości. Tym razem ma być to jednak zapis dostępny dla wszystkich, na równych zasadach. Czy także dla Ciebie? Odpowiedzi szukaj w książce.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Andrzeja Pinkowskiego.

Świat kryptomilionerów. Znajdź swoją szansę w świecie Blockchaina - audiobook od Mateusz Mach możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć