ebook Gangsterzy 2. Nowa rozgrywka
4.1 / 5.00 (liczba ocen: 39)

Gangsterzy 2. Nowa rozgrywka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 24.70
Audiobook - najniższa cena: 38.51
wciąż za drogo?
-9% 24.70 zł Lub 22.23 zł
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
27.44 zł
34.30 zł
34.30 zł Lub 30.87 zł
-19% 24.90 zł
27.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mafijne porachunki, groźni mężczyźni, niebezpieczny romans, walka na śmierć i życie! Ebook „Nowa rozgrywka” K. C. Hiddenstorm to wyczekiwana kontynuacja historii Ryana i Evy, która rozpali nasze zmysły do czerwoności.

Eva Nolan zrobi wszystko, żeby dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za uknutą przeciwko niej intrygę, która naraziła ją na ogromne niebezpieczeństwo. W tym wypadku „wszystko” oznacza zwrócenie się o pomoc do gangstera, który jest prawą ręką szefa mafii, a do tego brał czynny udział w porwaniu dziewczyny.

Ryan Taylor przyjmuje zlecenie, ale kosztownie wycenia swoje usługi. Ma gdzieś to, co podpowiada mu zdrowy rozsądek. Wie, że sporo ryzykuje mieszając się w tę sprawę, jednak prowadzona przez dziewczynę gra jest zbyt wciągająca. Mężczyzna szybko uświadamia sobie, że jego kontrola nad akcją to fikcja, i że przestały interesować go wyłącznie pieniądze..

O e-booku Gangsterzy. Nowa rozgrywka 2 blogerzy napisali: 

Ta książka ma w sobie dokładnie to, co sprawia, iż podczas lektury czas aż zbyt szybko mija. Przed oczami rozgrywa się opowieść, w jakiej toczy się gra o życie, śmierć jest jej istotną częścią, a uczucia, jakich nikt nie brał pod uwagę przypominają jak mogą wpływać na to, co mam miejsce. -  Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Gangsterzy 2. Nowa rozgrywka od K. C. Hiddenstorm możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasem trzeba wybrać radykalne środki by osiągnąć swój cel. Jedni robią to po rozważeniu wszystkich „za” i „przeciw”, drudzy nie zastanawiają się zbyt wiele, bo zdają sobie sprawę, że sami muszą zmierzyć się z tym, co ich popchnęły by podjąć taką właśnie decyzję. Skutkami ci ostatni będą się martwić w swoim czasie, teraz się liczy jedynie by zdobyć to, czego wymaga od nich sytuacja, za wszelką cenę!

Przeszłość raczej mieli burzliwą, teraźniejszość jest wcale nie łatwiejsza, natomiast co do przyszłości rysuje się ona w dość ciekawych barwach. Eva Nolan nie mogłaby powiedzieć, że życie ją ostatnio rozpieszcza, raczej jest wprost przeciwnie, ale nie zamierza stać i nic nie robić gdy jej życie rozpada się na kawałki. Ktoś jest za to odpowiedzialny i musi ponieść karę za to, co zrobił. Sama nie będzie w stanie zbyt wiele zdziałać, ale zna kogoś kto mógłby pomóc. Ryan Taylor wie, że zgadzając się na propozycję Evy przyciągnie problemy, których skutek trudno przewidzieć. Jak do tej pory udawało mu się kontrolować rozwój wydarzeń i zawsze wychodził obronną ręką z najgorszych opałów. Jednak ta sprawa nie jest taka jak inne, bogate doświadczenie może zdać się na nic, no i pozostaje jeszcze sama zlecodawczyni, interesująca Ryana nie jedynie od strony zadania w jakim ma jej pomóc. Co wyniknie z ich układu i przede wszystkim gry jakiej podjęli się, a mającej również drugie dno? W pewnych okolicznościach trudno nie łączyć spraw służbowych z osobistymi, zwłaszcza jeśli ma się takie początki znajomości jak tych dwoje …

Kłopoty po prostu uwielbiają towarzyszyć głównym bohaterom najnowszej książki K.C. Hiddestorm. Ale nie tylko one nadają tempa i atrakcyjności fabule, której są elementami. Pisarka doskonale je kontroluje, raz przyśpieszając szybkość łańcucha przyczynowo-skutkowego, raz go lekko hamując, lecz w tym samym momencie wprowadza nowe ogniwa, o różnorodnym charakterze, tak, by zaskoczyć czytelników. Sensacyjne wątki zmieszane są z obyczajowymi, jakich temperatura często się jest wysoka. Chemia pomiędzy postaciami narasta, jest to wyraźnie odczuwalne, chociaż nie zawsze jest na pierwszym planie, inne składniki doskonale ją dopełniają, tworząc historię dynamiczną, burzliwą i przede wszystkim z uczuciową układanką, jakiej finalnego obrazu nie można być pewnym. Gangsterzy 2. Nowa rozgrywka ma w sobie dokładnie to, co sprawia, iż podczas lektury czas aż zbyt szybko mija. Przed oczami rozgrywa się opowieść, w jakiej toczy się gra o życie, śmierć jest jej istotną częścią, a uczucia, jakich nikt nie brał pod uwagę przypominają jak mogą wpływać na to, co mam miejsce.

Ocena: 6/6
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć