ebook Pamiętnik grzecznego psa - audiobook
4.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 231)

Pamiętnik grzecznego psa - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Pick a Voice
E-book - najniższa cena: 12.53
Audiobook - najniższa cena: 24.90
wciąż za drogo?
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Narratorem jest młodziutki alaskan malamut o imieniu Winter, który z prestiżowej hodowli trafia wprost do niezwykłej rodzinki. Tata, Henryk, jest początkowo sceptycznie nastawiony do projektu „Winter w domu”, mama, Hanka, twardo trzyma stronę dzieci, Alka i Julii, i razem z nimi gorąco kibicuje pojawieniu się nowego i niezwykłego domownika. Potem – cała czwórka nie ma już czasu na to, by roztrząsać ewentualne za i przeciw, gdyż gros swojej energii i uwagi musi poświęcić na śledzenie i naprawianie destrukcyjnych poczynań Wintera, który okazał się nie potulnym kłębkiem sierści, ale małym, błyskawicznie przemieszczającym się wulkanem.

Dla Wintera nie ma rzeczy niemożliwych. Jego filozofią rządzi zasada: zabawa przede wszystkim. Powywracane stoły i krzesełka, pogryzione obuwie, pęknięte półki, stłuczona zastawa stołowa, rowerzysta w kanale, ubłocone toalety sąsiadek, zdemolowany plan filmowy to cena, jaką trzeba zapłacić, realizując tę filozofię w codziennej praktyce. Nikt i nic nie jest w  stanie ujarzmić jego ochoty na swawole i demonstrowanie radości życia. Nie sprosta mu nawet zawodowy treser. Winter to indywidualista.

Książka  Pamiętnik grzecznego psa  Katarzyny Terechowicz i Wojciecha Cesarza otrzymała III nagrodę w  II  Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren, zorganizowanym przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Jana Marczewskiego.

Pamiętnik grzecznego psa - audiobook od Wojciech Cesarz, Katarzyna Terechowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć