ebook Marius magia i wilkołaczka Liisi - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Marius magia i wilkołaczka Liisi - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Pick a Voice
Audiobook - najniższa cena: 37.15
wciąż za drogo?
37.20 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
37.15 zł Lub 33.44 zł
40.00 zł
40.00 zł
40.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Las niedaleko jednej z estońskich wsi jest tajemniczym miejscem zamieszkanym przez znane z baśni i dawnych legend istoty. Niektóre są przyjazne ludziom, inne — wrogie. Wie o nich tylko dziewczynka o imieniu Liisi, która po babci odziedziczyła wiedzę i... niezwykłe moce. Jest strażniczką lasu. Pilnuje, żeby ludzie nie zakłócali spokoju jego mieszkańcom i żeby byli bezpieczni. Ceną, jaką płaci za swój dar jest wykluczenie...

Utrzymana w klimacie realizmu magicznego, pełna przygód i nieprawdopodobnych zdarzeń historia o przyjaźni, poświęceniu i tych INNYCH, którzy wzbudzają w nas lęk (dopóki nie odważymy się ich poznać). Między wierszami pokazuje, czym są odwaga i szacunek — do samych siebie, do obcych, do przyrody oraz... do przeszłości. To ubrany w fantastyczną przygodę manifest stawiający przed cz elnikami uniwersalne i aktualne anie: Skąd się bierze lęk przed obcymi?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Łukasza Borkowskiego.

Marius magia i wilkołaczka Liisi - audiobook od Reeli Reinaus możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć