ebook Wysoka stawka - audiobook
4.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Wysoka stawka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 20.99
Audiobook - najniższa cena: 21.27
wciąż za drogo?
-13% 21.27 zł
-11% 28.95 zł Lub 26.06 zł
37.99 zł
-22% 26.59 zł
37.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook Danielle Steel – bestsellerowej autorki powieści obyczajowych. Jedna firma. Pięć kobiet. Wielkie ambicje. Stawka jest bardzo wysoka, a za drzwiami prestiżowej agencji talentów, w której spotykają się Jane, Hailey, Francine, Allie i Merriwether – każda z dość ciężkim życiowym bagażem – kryją się brudne sekrety…

Fletcher and Benson to prestiżowa agencja talentów, w której spotyka się pięć kobiet. Różni je wiek, doświadczenie i pozycja zawodowa. Łączą je natomiast determinacja i odwaga, z jakimi stawiają czoła codziennym wyzwaniom.

Ambitna Jane marzy o założeniu własnej firmy, ale na razie musi zadowolić się posadą asystentki. Agentka literacka Hailey została sama z trójką dzieci po tragicznej i przedwczesnej śmierci męża. Francine, surowa szefowa wydziału literackiego, zmaga się z problemami finansowymi po rozwodzie. Namiętny romans agentki dramatycznej Allie z jednym z klientów zaczyna zagrażać jej karierze. Wydaje się, że dyrektor finansowa Merriwether ma wszystko – dopóki zazdrość męża o jej pozycję w pracy nie zaczyna wymykać się spod kontroli.

Jane szybko zdaje sobie sprawę, że za drzwiami agencji kryją się brudne sekrety. Chociaż ma mniej siły przebicia w porównaniu ze swoimi koleżankami, jest zdeterminowana, by ujawnić prawdę…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kim Grygierzec.

Wysoka stawka - audiobook od Danielle Steel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć