ebook Na końcu ulicy - audiobook
4.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21851)

Na końcu ulicy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.95
Audiobook - najniższa cena: 33.17
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
33.17 zł Lub 29.85 zł
38.61 zł Lub 34.75 zł
42.90 zł
42.90 zł
33.37 zł
38.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Rodzinny dramat, mroczna tajemnica i grzechy z przeszłości… „Diane Chamberlain w najlepszym wydaniu! Jej powieść – opowiedziana z wyczuciem i pewnością – sprawi, że będziesz płakać, gotować się ze złości i zagryzać paznokcie. Uwielbiam każdą książkę tej autorki, ale «Na końcu ulicy» to bez wątpienia jej największe osiągnięcie” – Sally Hepsworth

Kiedy mąż Kayli Carter ginie w wypadku na budowie ich wymarzonego domu, kobieta wie, że ze względu na ich czteroletnią córeczkę musi się trzymać. Budynek w Round Hill zawsze będzie jednak wywoływać tragiczne wspomnienia.

Kiedy Kayla spotyka dziwną starszą kobietę, która mówi jej, by zrezygnowała z zamieszkania w tej okolicy, prawie się zgadza. Szybko okazuje się też, że samo miejsce skrywa sekrety sięgające dekad wstecz…

Czy Ellie Hockley, sąsiadka Kayli, naprawdę chce naprawić zło z przeszłości?
Czy kluczem do zagadki jest dom na końcu ulicy?

Odpowiedź na te pytania znajduje się w najnowszej powieści Diane Chamberlain – historii o szokujących uprzedzeniach, przemocy, zakazanej miłości, poszukiwaniu sprawiedliwości i dwóch związanych ze sobą węzłem tajemnicy rodzinach.

„Gdy nadchodzi pora na rodzinne historie z nutą napięcia, nikt nie pisze lepszych niż Diane Chamberlain” – „Marie Claire”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Katarzyny Anzorge.

Na końcu ulicy - audiobook od Diane Chamberlain możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć