ebook Tajemnica willi Sielanka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tajemnica willi Sielanka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.94
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
-39% 26.94 zł Lub 24.25 zł
28.29 zł
33.90 zł
31.93 zł
33.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

NIESTRUDZONYM BOHATEROM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE WYPLĄTALI SIĘ Z MAFIJNYCH ROZGRYWEK, A TYMCZASEM WPADLI Z DESZCZU POD RYNNĘ. DOSIĘGA ICH ZEMSTA NIESŁUSZNIE ROZŻALONEGO NA NICH MĘŻA PACJENTKI.

A I MAFIA CHYBA OSTATECZNIE NIE ODPUŚCIŁA...

Olka i Joszka na pewien czas muszą zniknąć, a skalpele zamienić na… noże kuchenne. Mają nadzieję, że wszystkie nieporozumienia szybko się wyjaśnią, a oni będą mogli powrócić do swojego życia. Jednak czas płynie, a tak się nie dzieje. Para kardiologów przystosowuje się więc do nowego zawodu: otwierają bistro, które przebojem wdziera się na bydgoski rynek gastronomiczny.

Mimo sukcesów odnoszonych w nowym zawodzie Aleksandra i Joachim tęsknią do Starego Morsa, swojego ordynatora oraz do zabiegów i operacji kardiochirurgicznych. Ordynator obiecał im, że niedługo do niego wrócą i ze wszystkich sił stara się ten powrót przyspieszyć. A Olka i Joszka mają jeszcze jeden atut – najpotężniejszą broń. Jest nią przyjaciel ze studiów, pewien tajemniczy policjant, członek tajnej jednostki specjalnej, specjalizującej się w walkach z mafią.

WSZYSCY RAZEM STARAJĄ SIĘ URWAĆ DIABŁU ŁEB. CZY IM SIĘ UDA?

O e-booku Tajemnica willi Sielanka blogerzy napisali:

Tajemnica willi Sielanka to zabawna historia z dreszczykiem. Maria Ulatowska i Jacek Skowroński ponownie zaserwowali mi wiele wyjątkowych chwil podczas czytania. To moje drugie spotkanie z tą parą literacką. I nie ostatnie, ponieważ autorzy dają nam obietnice tworzenia powieści na bieżąco. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Tajemnica willi Sielanka od Jacek Skowroński, Maria Ulatowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli czytaliście Taki krótki urlop to bez wątpienia, sięgniecie po „Tajemnicę willi Sielanka”. To drugie spotkanie z parą sympatycznych kardiologów. Aleksandra i Joachim po zawirowaniach ze światem mafijnym ponownie wpadają w tarapaty. Można powiedzieć, podwójne tarapaty. Zemsta męża ich zmarłej pacjentki oraz odwet ze strony mafijnych bossów, sprawiają, że czeka nas kolejna dawka ekstremalnych przeżyć.

A znając Aleksandrę i Joachima, możemy być pewni, że nuda nam nie grozi. Już od samego początku wpadniemy w wir fabuły stworzonej przez Marię Ulatowską i Jacka Skowrońskiego. Tajemnica willi Sielanka to doskonała lektura dla czytelników poszukujących intrygujących i zabawnych historii z dreszczykiem. A to właśnie gwarantuje nam lektura tej książki.

Niestety podwójne tarapaty zmuszają naszych bohaterów do zniknięcia. Olka i Joszka otwierają bistro, który z sukcesem podbija serca i podniebienia. Jednak serca kardiologów są bliżej stołom operacyjnym aniżeli kulinarnym. Ich ordynator obiecał im jednak, że po wszystkim będą mogli wrócić do swojego zawodu. Aleksandra i Joachim nie są osamotnieni w tej trudnej sytuacji. Z pomocą przychodzi im przyjaciel ze studiów – pewien tajemniczy policjant zajmujący się rozpracowywaniem mafijnego świata.

Czy z takim wsparciem Olka i Joszka odniosą sukces? Czy będzie im dane kiedykolwiek poprowadzić jeszcze operację kardiochirurgiczną? A może jednak bydgoski rynek gastronomiczny będzie ich przeznaczeniem?

Tajemnica willi Sielanka to zabawna historia z dreszczykiem. Maria Ulatowska i Jacek Skowroński ponownie zaserwowali mi wiele wyjątkowych chwil podczas czytania. To moje drugie spotkanie z tą parą literacką. I nie ostatnie, ponieważ autorzy dają nam obietnice tworzenia powieści na bieżąco.

A ja nie ukrywam, że w głębi duszy pragnę kolejnych książek Pani Marii i Pana Jacka. Myślę, że nie jestem osamotniony w tych pragnieniach, wszak autorzy podbili serca wielu czytelników, którzy wiedzą co to jest NIK – Najlepsza Interesująca Książka. A bez wątpienia Tajemnica willi Sielanka taką właśnie książką jest. Przekonacie się sami! Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć