ebook Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie - audiobook
4.02 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 29238)

Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - polecana oferta: 25.33
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
25.33 zł Lub 22.80 zł
28.95 zł
30.60 zł Lub 27.54 zł
32.90 zł
-10% 24.90 zł
25.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Audiobook otwierający bestsellerowy cykl Terry’ego Pratchetta – „Świat Dysku”. Poharatany kocur Maurycy, jego własna banda szczurów i mały flecista zarabiają na lęku ludzi przed gryzoniami. Pewnego dnia trafiają do miasta, gdzie ktoś gra całkiem inną melodię – mroczną, złą...

Wyobraźcie sobie milion sprytnych szczurów. Szczurów, które nie uciekają. Szczurów, które walczą. Maurycy, poharatany kocur, potrafił łapać okazje i opracował doskonały plan. Ma na podorędziu głupawego z wyglądu dzieciaka jako grajka i ma własną plagę szczurów – szczurów dziwnie wyedukowanych, więc Maurycy nie może już myśleć o nich jako o posiłku. A wszyscy znają opowieści o szczurach i grajkach – więc dają mu dużo pieniędzy. Do czasu, kiedy Maurycy próbuje swojej sztuczki w dalekim miasteczku Blintzowe Łaźnie, gdzie cały numer rozsypuje się w proch. Ktoś tam gra całkiem inną melodię – melodię mroczną i posępną. Coś bardzo, ale to bardzo niedobrego kryje się w piwnicach.

Szczury muszą poznać nowe słowo: ZŁO. To już nie jest gra. W dole trafia się do świata, w którym szczur pożera szczura. Co więcej, to pewnie dopiero początek.

Znakomity pisarz Terry Pratchett prowadzi nas przez mroczną, niezwykłą, przerażająco wciągającą opowieść, pierwszą historię ze „Świata Dysku” przeznaczoną dla młodszych czytelników.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Macieja Kowalika.

Świat Dysku: Zadziwiający Maurycy i jego edukowane gryzonie - audiobook od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć