ebook Moc zaufania. 5 reguł zwycięstwa według agenta FBI - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Moc zaufania. 5 reguł zwycięstwa według agenta FBI - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 41.02
Audiobook - najniższa cena: 38.42
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
38.42 zł
54.90 zł Lub 49.41 zł
44.90 zł
49.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Budowanie zaufania to jedna z najważniejszych życiowych umiejętności. Kształtuje charakter, wymaga empatii i chęci bycia pomocnym oraz ambicji, by odnosić większe sukcesy w pracy i w domu. Ważne jest też, by umieć zaufać innym i rozpoznać, komu warto powierzyć nasze najszczersze myśli. 

Zaufanie to coś, czego uczymy się przez całe życie. To podstawa relacji międzyludzkich. W książce „Moc zaufania” autor przedstawia kodeks pięciu prostych zasad, które wdrożone w życie, ułatwią nam rozwój kariery, budowanie relacji i zapewnią szacunek do samego siebie. 

Robin Dreeke - jest byłym agentem i szefem Wydziału Analizy Behawioralnej FBI oraz autorem popularnych książek dotyczących rozumienia i analizy ludzkich zachowań. W Polsce do tej pory ukazały się jego dwa bestsellery : „Jak czytać ludzi radzi agent FBI” oraz „Jak zjednać sobie ludzi. Metody agenta FBI”. 

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Grzegorza Wosia.

Moc zaufania. 5 reguł zwycięstwa według agenta FBI - audiobook od Robin Dreeke, Cameron Stauth możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć