ebook Bibliotekarka z Paryża - audiobook
4.09 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 21412)

Bibliotekarka z Paryża - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 27.89
Audiobook - najniższa cena: 36.80
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
36.80 zł Lub 33.12 zł
36.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
36.91 zł
38.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bestseller „New York Timesa”. Audiobook „Bibliotekarka z Paryża” to niezwykła historia o miłości, przyjaźni i sile literatury w czasach II wojny światowej. Odkryj świat, w którym magia książek niesie otuchę nawet w najczarniejszej godzinie.

Odile dostaje wymarzoną pracę w Amerykańskiej Bibliotece w Paryżu. Jej rodzice nie są zachwyceni. Woleliby, aby dziewczyna skupiła się na poszukiwaniu męża. Tym bardziej że pojawia się odpowiedni kandydat…
Wkrótce jednak wybucha II wojna światowa, nad miastem przelatują samoloty wroga, a tłoczne do tej pory ulice pustoszeją. Dziewczyna obawia się, że może stracić bliskich i ukochaną bibliotekę. Decyduje się zatem dołączyć do Ruchu Oporu z najlepszą bronią, jaką ma: z książkami.

Lily jest nastolatką dorastającą w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych na początku lat 80. Jej zainteresowanie wzbudza intrygująca starsza kobieta, która zachowuje się zupełnie inaczej niż wszyscy. Smutne wydarzenia w życiu Lily sprawiają, że zaprzyjaźnia się ze swoją sąsiadką i odkrywa jej tajemniczą przeszłość.

Powieść oparta na prawdziwej historii paryskich bibliotekarzy, którzy ryzykowali życie podczas II wojny światowej. Pokazuje, że odwagę można znaleźć nawet między regałami książek i za grubymi kotarami bibliotecznych okien.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Doroty Bochenek.

Bibliotekarka z Paryża - audiobook od Janet Skeslien Charles możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć