ebook Nie ma tego złego
3.74 / 5.00 (liczba ocen: 68165)

Nie ma tego złego
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 19.80
Audiobook - najniższa cena: 32.90
wciąż za drogo?
21.60 złpremium: 12.96 zł Lub 12.96 zł
19.80 zł Lub 17.82 zł
22.68 zł
26.90 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
-9% 18.00 zł
28.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nowa powieść autorki bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady“. Opowieść o kobiecej solidarności i zemście w stylu „Wielkich kłamstewek“.

Doskonałe małżeństwa. Idealni sąsiedzi. Kłamstwa jak malowane. Greenwich w stanie Connecticut, miasteczko jak z obrazka - poznacie je po wypielęgnowanych trawnikach i po tym, jak pilnie każdy strzeże tu swoich sekretów.
Karolina Hartwell, dawna supermodelka, odwozi syna do szkoły, gdy zostaje aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu. Szokujące nagłówki w prasie wywołują skandal i skutecznie odstraszają grono jej dotychczasowych przyjaciół. Są też wymarzonym pretekstem dla jej męża, senatora o prezydenckich ambicjach, by zostawić żonę.
Miriam Kagan, przyjaciółka Karoliny, która porzuciła prawniczą karierę dla życia rodzinnego, jest przekonana, że jej mąż coś ukrywa. Stara się jednak zbytnio na niego nie naciskać, bo sama chowa parę trupów w szafie i za nic nie chce, by z niej wypadły.

Emily Charlton jest jeszcze nowa w Greenwich, właśnie wprowadziła się tymczasowo do Miriam, z którą znają się od lat. Po tym, jak rzuciła stanowisko asystentki legendarnej wydawczyni magazynu modowego, Mirandy Priestly, Emily przeniosła się z Nowego Jorku do Hollywood, by pracować jako konsultantka do spraw wizerunku gwiazd kina i celebrytów. Ostatnio jednak nie szło jej najlepiej - straciła paru klientów i chyba musi poszukać nowego pomysłu na swoją karierę. A skoro przyjaciółka jej przyjaciółki właśnie straciła dobre imię, to może nadarza się idealna okazja… Zwłaszcza że wszystkie trzy są wściekłe jak diabli!

Rekomendacje e-booka Nie ma tego złego:

Doskonała rozrywka. „Evening Standard“

Przebojowa, zabawna powieść, smakowicie łącząca glamour ze skandalem. - Adele Parks, autorka książki „Kłamstwa, wszędzie kłamstwa“

Lauren Weisberger ma bystre oko, cięty język i ostre pióro – uwielbiam jej książki! - Jenny Colgan, autorka bestsellerowych powieści obyczajowych

Spodziewajcie się plotek, blichtru i fajerwerków kobiecej solidarności. - „Metro“

Fantastyczna, seksowna i bardzo, bardzo zabawna. - Greer Hendricks I Sarah Pekkanen, autorki bestsellera „Żona między nami“

O e-booku Nie ma tego złego blogerzy napisali: 

Świetnie się bawiłam podczas lektury i myślę, że jeśli jesteście fanami autorki to na pewno sięgniecie po Nie ma tego złego. I to będzie miły powrót do przeszłości. -  Reading My Love - Paulina Kaleta

Nie ma tego złego od Lauren Weisberger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nie ma tego złego Lauren Weisberger to zabawna i historia. Fani Diabeł ubiera się u Prady ucieszą się z ponownego pojawienia się ukochanych postaci.

Lauren Weisberger jest bestsellerową autorką beletrystyki kobiecej. Najbardziej znana jest z filmu oraz książki Diabeł ubiera się u Prady, fikcyjnej wersji pracy z Anną Wintour z Vogue . Te postacie w tej historii, a tym bardziej w filmie, są zakorzenione w pamięci popkultury. W Nie ma tego złego Weisberger koncentruje się na postaci Emily, drugiej asystentki Mirandy Priestly, która była gwiazdorską rolą Emily Blunt.

Opowieść skupia się na m Emily, jej przyjaciółki Miriam, potężnej prawniczki, która została matką z przedmieścia pracującą w domu,m oraz Karoliny, byłej supermodelki, aresztowanej za jazdę pod wpływem alkoholu, mimo że nie była pijana. Kobiety łączą siły, aby oczyścić imię i reputację Karoliny, ale po drodze wszystkie uczą się kilku życiowych lekcji.

Ta historia opowiada o kobietach określonej klasy i rasy w niezwykle ekskluzywnym podmiejskim miejscu. Jest wiele powierzchowności, ale przez większość czasu jest to humorystyczne spojrzenie. Reakcja Emily na kobiety z sąsiedztwa jest zabawna i nie oszukujmy się, niektóre stereotypy są prawdziwe. Niektóre z opisów tych kobiet brzmią dziwacznie, na przykład organizowanie imprezy dla noworodka z dużą ilością alkoholu i bez dziecka w zasięgu wzroku.

Co mi się podobało, to to, że Weisberger napisała historię z punktu widzenia trzech kobiet. Podczas gdy skupiamy się na pomocy Karolinie, pozostałe dwie kobiety zmagają się z własnymi bitwami i walką o znalezienie swojego miejsca w życiu. Czytelnik może więc w pełni zanurzyć się we wszystkich historiach. Podoba mi się, jak te trzy kobiety trzymają się razem. To coś, co nie zawsze widzimy, fikcja może czasami pokazywać kobiety ultrakonkurencyjne. Może się to wydawać drobnostką, ale uważam, że ważne jest pokazywanie wszelkiego rodzaju kobiecych relacji. Podobało mi się też, jak pracują razem, aby pokonać mężczyznę, który sprawia Karolinie tyle kłopotów.

Nie byłam pewna, jak ponowne pojawienie się Mirandy Priestly zadziała, a nawet będzie miało sens. Ale w rzeczywistości jest to bardzo przyjemne i wiernie odzwierciedla postać, którą znamy z oryginalnej historii.

Świetnie się bawiłam podczas lektury i myślę, że jesteście fanami autorki to na pewno sięgniecie. I to będzie miły powrót do przeszłości.

Ocena: 5/6
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć