ebook Błękitna zatoka
4.19 / 5.00 (liczba ocen: 32872)

Błękitna zatoka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 31.90
Audiobook - najniższa cena: 29.19
wciąż za drogo?
38.60 złpremium: 24.90 zł Lub 24.90 zł
-11% 31.90 zł
35.28 zł Lub 31.75 zł
41.50 zł Lub 37.35 zł
-10% 33.90 zł
34.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czwarta i zarazem ostatnia część „Sagi rodu Quinnów” pióra niekwestionowanej królowej romansów – Nory Roberts. Dla Setha to była długa podróż. Po koszmarze życia z uzależnioną od narkotyków matką, przygarnięty przez rodzinę Quinnów, dorastał z trzema starszych braćmi, którzy otoczyli go miłością. Teraz wraca z Europy, ciesząc się prestiżem uznanego artysty…

Cam, Ethan i Phillip, ich żony i dzieci, tworzą wokół Setha błogosławiony chaos klanu Quinnów. A on znów wypoczywa w niebiesko-białym domku, gdzie łódź czeka na przystani, bujany fotel na ganku, a pies gania na podwórzu.

W rodzinnej miejscowości wiele się jednak zmieniło. Najbardziej intrygującą nowością jest pojawienie się Dru, lubiącej wyzwania właścicielki małej kwiaciarni. A w Sethcie dostrzega ona kolejne wyzwanie... Zafascynowani sobą nie zauważają ciemnych chmur, jakie się nad nimi gromadzą. Ich relacje czeka ciężka próba.

Czy tajemnice z przeszłości zniszczą nowe życie i nową miłość Setha?

O e-booku Błękitna Zatoka blogerzy napisali: 

Nora Robert napisała powieść porywającą, ciekawą, której lektura wprawia nas w błogi stan. Nadmorski klimat jest niczym bryza zawierająca pozytywne ładunki, które wpadają do naszego czytelniczego serca. Błękitna zatoka to książka przywołująca rajskie klimaty. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Błękitna zatoka od Nora Roberts możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Błękitna zatoka to już czwarte (i niestety ostatnie) spotkanie z rodem Quinnów. Wzburzone fale, Niebezpieczne prądy i Spokojna przystań to wcześniejsze części z cyklu Saga rodu Quinnów. I nie ukrywam, że ten cykl pozostanie w mej pamięci. Historie, które zawiera, intrygują, a Nora Roberts sprawiła, że w mym czytelniczym sercu znalazłem miejsce dla wykreowanych przez nią bohaterów. Natomiast wydarzenia w ich życiu pozostaną w mej pamięci na zawsze.

W tej części poznajemy losy najmłodszego z braci rodu. Seth został przygarnięty przez rodzinę Quinnów. W dzieciństwie nie zaznał miłości swej biologicznej matki. Znalazł ją w nowej rodzinie. Seth jest znanym i cenionym malarzem. Odnosi sukcesy w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Okrzyknięty został mianem „młodego mistrza”. Postanawia powrócić do rodzinnych stron, aby cieszyć się urokami krajobrazów oraz poczuć klimat panujący za drzwiami niebiesko-białego domku.

Czy powrót do korzeni okazał się właściwą decyzją? Czy znajomość z kwiaciarką Drusillą zmieni życie Setha? Jak wiele zmieniło się w rodzinnej miejscowości podczas nieobecności mężczyzny? Czy zdoła odnaleźć się w nowych realiach? Czy będzie mógł cieszyć się spokojem i miłością?

Jeszcze wiele pytań pojawiać będzie się w Waszych głowach podczas czytania Błękitnej zatoki. Najważniejszym będzie to o tajemnice z przeszłości. Co ważne Seth nie będzie sam z problemami, które na niego czekają. Zawsze może liczyć na Camerona, Ethana, Philipa oraz ich żony i dzieci. Wszak w rodzinie siła! A siłą tej powieści jest jej romantyczny charakter, a także klimat, który rozpościera się w naszych sercach z każdą przesuwaną kartką.

Nora Robert napisała powieść porywającą, ciekawą, której lektura wprawia nas w błogi stan. Nadmorski klimat jest niczym bryza zawierająca pozytywne ładunki, które wpadają do naszego czytelniczego serca. Błękitna zatoka to książka przywołująca rajskie klimaty. Jej atmosfera to powiew pozytywnej energii. Warto ją sobie zaaplikować. Myślę, że każdy, kto pozna historię rodu Quinnów będzie usatysfakcjonowany z tej znajomości. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6/6
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć