ebook Podhale. Wszystko na sprzedaż
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Podhale. Wszystko na sprzedaż
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.69
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
-29% 21.99 zł
-27% 22.69 zł Lub 20.42 zł
26.87 zł Lub 24.18 zł
29.90 zł
26.87 zł
26.87 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

„Aleksander Gurgul wpadł na Podhale niczym halny i zabrał ze sobą wszystko, co najciekawsze, ale i okrutne. Pozbierał ludzką chciwość, zazdrość, zawiść, wcisnął się w szczeliny patodeweloperki, odrzuconej miłości, hasał po szlakach turystycznych, których z mapą nie znajdziecie. A halny to żywioł, zostawia ludzi w dygocie” – Marcin Kącki

Zakopane – niegdyś tygiel artystyczny, dziś „Las Vegas Podhala”. I choć mieszkańcy nie ustają w walce o kształt swojego miasta, wciąż przegrywają z właścicielami firm i inwestorami, którym zależy głównie na pomnażaniu majątku dzięki masowej turystyce.

Aleksander Gurgul przygląda się więc podhalańskiej patodeweloperce, przytacza litanię haseł reklamowych z zakopianki, zwanej przez internautów billboardzianką, rozlicza kierowców lokalnych busów i opisuje największe zaniedbania wynikające z ignorancji zarówno władz, jak i turystów. Nie boi się też trudnych tematów – pisze o przemocy domowej i wykorzystywaniu zwierząt.

Jego ebook „Podhale. Wszystko na sprzedaż” to opowieść o polskim kapitalizmie i jego pułapkach oraz reportaż o jednym z najliczniej odwiedzanych regionów w Polsce, w którym wszystko jest na sprzedaż. Wystarczy dodać parzenicę.

Podhale. Wszystko na sprzedaż od Aleksander Gurgul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć