ebook Zaklinacz Ognia
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 14444)

Zaklinacz Ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 40.97
wciąż za drogo?
46.41 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
40.97 zł Lub 36.87 zł
42.90 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
41.02 zł
43.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

KSIĄŻĘ czarodziej na wygnaniu pałający żądzą ZEMSTY.
Obłożona KLĄTWĄ dziewczyna walcząca z BEZWZGLĘDNYM królem.
Wspólnie zniszczą królestwo do szczętu.

Osadzona w świecie bestsellerowego cyklu Siedem Królestw historia o magii, śmiertelnym zagrożeniu oraz dwojgu niezwykłych bohaterach stąpających po cienkiej linii między życiem a śmiercią. Ten oszałamiający wstęp do nowej serii to pozycja obowiązkowa dla miłośników twórczości Cindy Williams Chimy i zarazem idealna propozycja dla czytelników, którzy jeszcze nie znają jej książek.

Adrian sul’Han, znany jako Ash, jest wyszkolonym uzdrowicielem z potężną magiczną mocą – oraz z pragnieniem zemsty. Po serii morderstw, które sieją zamęt w królestwie, musi się ukrywać. Teraz ma większe niż kiedykolwiek szanse na zgładzenie człowieka odpowiedzialnego za te zabójstwa – okrutnego króla Ardenu. Czas płynie, a Ash szuka odpowiedzi na niezwykle trudne pytanie: czy moż użyć swej mocy nie do ratowania, lecz do odebrania życia?
Porzucona zaraz po przyjściu na świat Jenna Bandelow wie, że magiczny znak na jej karku sprowadzi na nią niebezpieczeństwo. Kiedy Gwardia Królewska rozpoczyna poszukiwania dziewczyny z takim znakiem, Jenna zakłada, że ma to coś wspólnego z jej działalnością w ruchu oporu, a nie z ciążącą na niej klątwą. Choć nie wie, dlaczego na nią polują, zdaje sobie spraw z tego, że nie może dać się schwytać.

W końcu ścieżki Asha i Jenny krzyżują się w Ardenie. Połączeni zrządzeniem losu oraz nienawiścią do bezwzględnego króla, ratują siebie nawzajem.

Zaklinacz Ognia od Cinda Williams Chima możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć