ebook Mad dogs
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Mad dogs
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 26.77
Audiobook - najniższa cena: 34.76
wciąż za drogo?
34.32 złpremium: 22.14 zł Lub 22.14 zł
26.77 zł Lub 24.09 zł
30.00 zł
36.90 zł
36.90 zł
26.97 zł
27.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co zrobić, kiedy serce rwie się do mężczyzny, który może stanowić śmiertelne zagrożenie?

Zuzanna, studentka turystyki, wraca do domu rodzinnego podczas przerwy wakacyjnej i trafia w sam środek afery kryminalnej. Tajemniczy zbrodniarz zwany Bestią ze Zwierzyńca bierze na cel kolejne ofiary, a miejscowa policja okazuje się bezradna.

Kiedy Zuza spotyka Sergiusza, który niedawno przybył do miasta, nie może przestać o nim myśleć. Tajemniczy motocyklista wydaje się niebezpieczny, ale jego urok sprawia, że Zuza zapomina o zdrowym rozsądku.

Wszystko zmienia się, gdy dochodzi do kolejnych morderstw. Do czego doprowadzi fascynacja całkowicie nieodpowiednim mężczyzną?

O e-booku Mad dogs blogerzy napisali: 

Autorka stworzyła bardzo fajną i barwną fabułę. Znajdziemy w niej prawdziwy miszmasz, skrywane uczucia, misterną intrygę, zazdrość, odrzucenie, wykluczenie, namiętność, fascynację i makabryczne zbrodnie. To wszystko czyni z Mad dogs naprawdę nietuzinkową i niebanalną historię. -  Książka w autobusie - Magdalena Fraszczak vel Jószczak

Mad dogs od Ada Tulińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dzisiaj uwaga, mam dla Was coś innego niż mafia i gangsterskie porachunki. Szokujące, prawda? Chociaż twórczość autorki miałam już okazję poznać trochę wcześniej i to właśnie w tym moim ulubionym mafijnym klimacie. Jednak w tej chwili zabieram Was moim zwariowanym, czytelniczym autobusem, na spotkanie z pewnym intrygującym klubem motocyklowym Mad dogs To, co jedziecie ze mną? Zapraszam na krótką recenzję.

Muszę przyznać, że sama nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, sięgając po tę lekturę. Sam opis baaardzo mnie zainteresował i koniecznie chciałam poznać tę historię. Poznajemy tu młodą dziewczynę — Zuzannę Peszek, która od lat podkochuje się w swoim najlepszym przyjacielu, z którym tak się składa, razem wynajmuje mieszkanie w Lublinie gdzie oboje studiują. Po zakończeniu roku akademickiego wracają razem na wakacje do rodzinnego Zwierzyńca. Niestety w wyniku lekkiej wymiany zdań Zuza zostawia Jaśka na poboczu i odjeżdża nie oglądając się za siebie. Młoda dziewczyna nie spodziewała się, że gdy przekroczy granice rodzinnego miasteczka trafi w sam środek sprawy kryminalnej, związanej z brutalnymi morderstwami kobiet. W tym samym czasie do Zwierzyńca przybywa tajemniczy i mroczny motocyklista — Sergiusz, który swoją osobą wzbudza nie tylko ogólne zainteresowanie (zwłaszcza u płci przeciwnej), ale także lekki lęk. Pierwsze spotkanie Zuzy i Sergiusza z całą pewnością nie należy do udanych — na wstępie zarysowuje mu jego ukochany motocykl. Mimo iż chłopak nie wzbudza w pannie Peszek zbytniego zaufania to jakaś niewytłumaczalna siła ciągnie ją do niego. Wtedy w Zwierzyńcu dochodzi do drugiego morderstwa……

Kto będzie kolejną ofiarą Bestii ze Zwierzyńca? Czy Sergiusz okaże się mordercą? Co Zuza ma wspólnego z tymi wydarzeniami? Czy Jasiek w końcu dostrzeże Zuzę?

Oj dawno się tak dobrze nie bawiłam podczas kryminalnej lektury i obiektywnie stwierdzam, że do końca nie byłam pewna, kto faktycznie jest Bestią. Autorka stworzyła bardzo fajną i barwną fabułę. Znajdziemy w niej prawdziwy miszmasz, skrywane uczucia, misterną intrygę, zazdrość, odrzucenie, wykluczenie, namiętność, fascynację i makabryczne zbrodnie. To wszystko czyni z Mad dogs naprawdę nietuzinkową i niebanalną historię. Autorce szczerze gratuluję pomysłu, chociaż liczyłam troszeczkę na więcej klubu motocyklowego, ale pewnie się czepiam. Co nie zmienia faktu, że ja bawiłam się świetnie i miło spędziłam z nią czas. Jak najbardziej polecam.

Ocena: 4+/6 czytaj więcej
©Książka w autobusie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć