ebook Tomek i przyjaciele - Kolejowe Opowieści Tomka - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Tomek i przyjaciele - Kolejowe Opowieści Tomka - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
Audiobook - najniższa cena: 10.05
12.08 złpremium: 7.79 zł Lub 7.79 zł
-22% 10.05 zł Lub 9.05 zł
11.69 zł
12.99 zł
10.10 zł
11.69 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Zapraszamy w podróż na Wyspę Sodor, gdzie lokomotywy mówią ludzkim głosem. Tomek i jego przyjaciele zawsze ciężko pracują, by być Bardzo Użyteczni. Czasem kłócą się ze spalinowymi, ale gdy jest taka potrzeba, wszyscy działają razem. Czasem pomaga im Dama - czarodziejska lokomotywa z Magicznej Kolejki. W tym zbiorze znajdziecie 13 historii o przygodach wesołych parowozów. Uwaga, za minutę odjazd!

Serial Tomek i przyjaciele™ został stworzony przez Brittę Allcroft na podstawie Serii kolejowej autorstwa wielebnego W. Awdry'ego. Opowieści o małej niebieskiej lokomotywie i jej przygodach na wyspie Sodor są znane i kochane przez dzieci na całym świecie od 1984 roku. Tomek i przyjaciele zajmują szczególne miejsce w sercach wielu osób i od lat są stałym elementem dziecięcych pokoików i półek z książkami. Serial Tomek i przyjaciele można znaleźć w serwisach Netflix i YouTube, a teraz także w formie e-booków i audiobooków.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Leszka Filipowicza.

Tomek i przyjaciele - Kolejowe Opowieści Tomka - audiobook od Mattel możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć