ebook Krwawnica - audiobook
4.29 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Krwawnica - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 13.94
Audiobook - najniższa cena: 17.96
wciąż za drogo?
17.96 złpremium: 10.78 zł Lub 10.78 zł
20.21 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
33.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
33.90 zł
39.07 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Mieczysław Gorzka – autor serii kryminalnej „Wściekłe Psy” – zabiera nas w mroczny świat kłamstw i szaleństw, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Audiobook „Krwawnica” w interpretacji cenionego lektora Filipa Kosiora to wciągający thriller, w którym strach ma różne oblicza. Nawet te najmniej ludzkie…

Uciekając od mrocznej przeszłości, były policjant Rafał Dzikowski wraz z żoną Weroniką przeprowadza się do świeżo wyremontowanego domu nad jeziorem Chobienickim we wsi Bagniska.
Mieszkańcy wsi są nieprzychylnie nastawieni do nowych przybyszów, a na ścianie domu ktoś pisze sprayem słowo Krwawnica. Wkrótce na podwórzu wykopane zostają zwłoki dwóch kobiet.
Gdy w Bagniskach dochodzi do kolejnych niepokojących zdarzeń, a lokalne wierzenia uderzają bezpośrednio w małżeństwo, Rafał postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Jakie tajemnice skrywa lokalna społeczność?
Kim były kobiety, których zwłoki zakopano na podwórzu?
Czy lokalne wierzenia mogą być kluczem do rozwiązania zagadek?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

O audiobooku Krwawnica blogerzy napisali: 

Akcja w powieści rusza z kopyta właściwie już na początku całej historii. Głos lektora idealnie pasował do opowiadanych wydarzeń i wciągał w zawiłości fabuły. Z czasem robiło się coraz bardziej tajemniczo i groźnie. Krwawnica to świetnie zbudowany thriller z ciekawym głównym wątkiem. Przyznaję się, że podejrzewałam kilku bohaterów po kolei, ciągle zmieniając zdanie. A i tak nie trafiłam do końca w zakończenie, które skonstruował autor. - Bibliotecznie - Katarzyna Chojnacka-Musiał

Krwawnica - audiobook od Mieczysław Gorzka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Zdecydowanie nie wystarczy mi życia na poznanie wszystkich rewelacyjnych historii! Z prozą Mieczysława Gorzki spotkałam się po raz pierwszy i po wysłuchaniu audiobooka w interpretacji Filipa Kosiora zdecydowanie mam chęć poznać inne powieści tego autora.

Rafał Dzikowski, policjant emeryt, wprowadza się wraz z żoną Weroniką do wyremontowanego domu we wsi Bagniska. Piękna okolica i urokliwe jezioro tuż za progiem pozwalają mieć nadzieję na mile spędzone tam wspólne chwile. Pojawił się tylko jeden problem. Mieszkańcy wsi nie wyglądali na zadowolonych i traktowali nowych sąsiadów z dystansem i raczej chłodno. Poza tym na świeżo odnowionym domu ktoś wypisał wielkimi literami słowo KRWAWNICA. Atmosfera zrobiła się dość ciężka i tajemnicza. Robi się jednak jeszcze gorzej, kiedy na podwórku domu Dzikowskich robotnicy znajdują zakopane zwłoki dwóch kobiet. Po tym zdarzeniu we wsi zaczynają dziać się dziwne rzeczy, więc Rafał postanawia przeprowadzić prywatne śledztwo. Zdecydowanie musi jak najszybciej dojść prawdy, bo okazuje się, że życie jego żony może być zagrożone.

Wątek kryminalny uzupełniony jest o tło społeczne. Autor świetnie odmalował panującą we wsi atmosferę i przytoczył różne zwyczaje i wierzenia kultywowane w okolicy.

Akcja w powieści rusza z kopyta właściwie już na początku całej historii. Głos lektora idealnie pasował do opowiadanych wydarzeń i wciągał w zawiłości fabuły. Z czasem robiło się coraz bardziej tajemniczo i groźnie. Krwawnica to świetnie zbudowany thriller z ciekawym głównym wątkiem. Przyznaję się, że podejrzewałam kilku bohaterów po kolei, ciągle zmieniając zdanie. A i tak nie trafiłam do końca w zakończenie, które skonstruował autor.

Zdecydowanie polecam, a sama już zaczynam szukać kolejnych powieści autora.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Bibliotecznie
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć