ebook Wszyscy wiedzieli - audiobook
2.87 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 101)

Wszyscy wiedzieli - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 30.49
Audiobook - najniższa cena: 33.90
wciąż za drogo?
33.90 zł
46.90 zł Lub 42.21 zł
-23% 35.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wszyscy wiedzieli. Wszyscy milczeli. Coś wreszcie pękło

„Pani, jak na kobietę, to nawet nie jest głupia!”. „Szkoda, że tych tłustych nóg nie możesz sobie obciąć”. „To dzięki jej nieuctwu będziemy wszyscy tu stać do rana”. „No proszę, stoi gówno i płacze”.

Brzmi znajomo?

W marcu 2021 roku Anna Paliga jako pierwsza odważyła się napisać o przemocy w łódzkiej filmówce. Bardzo szybko dołączyły do niej inne osoby, opisując własne doświadczenia: absolwenci szkół filmowych i teatralnych, znani aktorzy.

Mobbing, przemoc fizyczna i psychiczna, molestowanie mogą dotknąć każdego z nas. Bez względu na to, czy pracujemy w sklepie spożywczym, zagranicznej korporacji czy redakcji poczytnego pisma. Nie są problemem wyłącznie szkół artystycznych. Ale dzięki znanym osobom łatwiej zmienić rzeczywistość. To właśnie wybitne aktorki dały siłę ruchowi #MeToo.

"To będzie opowieść o tym, co sprawiło, że ludzie najpierw dali się zastraszyć, zgnieść, poniżyć, wpędzić w nałogi, traumy, ale potem zaczęli mówić i otwarcie sprzeciwiać się układom, systemowi, autorytetom, którymi byli straszeni od lat."

Uznani aktorzy i eksperci o wyrwaniu się z kręgu przemocy.

Ja też mogę być molestowany/a, ja też mogę spotkać się z przemocą. Ja też mogę stanąć sam/a wobec sytuacji, gdy wszyscy wiedzą i nikt nic nie powie. Czas to zmienić!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Aleksandry Domańskiej.

Wszyscy wiedzieli - audiobook od Karolina Korwin-Piotrowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć