ebook Własny kawałek nieba
4 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Własny kawałek nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 31.43
Audiobook - najniższa cena: 23.00
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 22.45 zł Lub 22.45 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
44.90 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
31.43 zł
31.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Podczas gdy większość ludzi szukała swojego miejsca na ziemi, ona marzyła o własnym kawałku nieba. Dlatego bez przerwy chodziła z głową w chmurach.

Amelia to urodzona marzycielka. Ma wyjątkową skłonność do bujania w obłokach, co nieustannie wpędza ją w kłopoty i nie pozwala na spokojne życie, o jakim marzy. Nigdy nie miała normalnego domu ani nikogo bliskiego, nie wie jak to jest być kochaną, ale sama czuje się gotowa obdarzyć kogoś szczerym i szlachetnym uczuciem.

Marzeniom i bujaniu w obłokach sprzyja codzienny powrót z pracy w cukierni – aleją przez piękny park z siedmioma aniołami, w tym jednym ulubionym, o romantycznie rozmarzonym obliczu. Pewnego dnia Amelia znajduje u jego stóp srebrny wisiorek w kształcie anielskiego skrzydła z tajemniczym napisem. To sprawia, że jej świat nagle się zmienia, zarówno rzeczywisty, jak i ten, który sobie wymarzyła. W obu pojawia się ktoś, kto ofiarowuje jej szansę na odnalezienie nie tylko własnego kawałka nieba, ale też miejsca na ziemi i być może w czyimś sercu.

O e-booku Własny kawałek nieba blogerzy napisali: 

Renata Kosin ofiarowała mi wyjątkową historię. Lektura najnowszej powieści Własny kawałek nieba to prawdziwa przyjemność, która zabiera nas do niebiańskiego świata. Warto się w nim zatopić, by nabrać energię i pozytywne nastawienie do świata realnego, współczesnego. - Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Własny kawałek nieba od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Własny kawałek nieba to powieść jakże optymistyczna. To historia dodająca blasku w życiu każdego, kto sięgnie po najnowszą książkę Renaty Kosin. Autorka zdobyła serca czytelników wyjątkowym stylem tworzenia historii zapadających w pamięć i trafiających w najczulsze struny naszych emocji. Nie inaczej jest z powieścią Własny kawałek nieba.

Renata Kosin zaprasza nas do świata Amelii. Świata niezwykłego, wręcz niebiańskiego. Amelia nie miała normalnego domu. Nie miała również bliskiej osoby, przy której mogłaby czuć się kochaną. Od zawsze była marzycielką, chodząca z głową w chmurach. Wręcz niebo było dla niej całym światem. Tak jak każdy szuka swojego miejsca na ziemi, tak Amelia poszukiwała swojego kawałka nieba.

Każdego dnia wracając z pracy w cukierni, mogła oddać się swym marzeniom. Mogła odpłynąć do wykreowanego przez siebie świata. Droga przez parkową aleję z siedmioma aniołami była dla Amelii wyjątkową chwilą. Pewnego dnia potrącona przez rowerzystę u stóp jednego z aniołów, znajduje srebrny wisiorek w kształcie anielskiego skrzydła. Intryguje ją umieszczony na nim tajemniczy napis. Kto pozostawił wisiorek u stóp Anioła Rozmarzonego? Jak zakończy się znajomość z rowerzystą Miłoszem?

Wraz z Amelią będziemy dążyć do odkrycia tajemnicy wisiorka. A życie kobiety dzięki niemu nabierze nowych barw, wejdzie w nowy wymiar. Tajemniczości całej historii dodaje fakt, że kilka dni po znalezieniu wisiorka, Amelia w skrzynce pocztowej odnajduje przesyłkę z jego drugą częścią. Teraz dzięki grawerowi może odczytać cały napis.

Czy poszukiwanie właściciela wisiorka zakończy się happy endem? Jak bardzo zmieni to życie Amelii i Miłosza? Czy istnieje przeznaczenie? O tak, wiele pytań krążyć będzie w Waszej głowie, odpowiedź zapisana jest na kartach powieści Własny kawałek nieba.

Nie ukrywam, że Renata Kosin ofiarowała mi wyjątkową historię. Lektura najnowszej powieści autorki to prawdziwa przyjemność, która zabiera nas do niebiańskiego świata. Warto się w nim zatopić, by nabrać energię i pozytywne nastawienie do świata realnego, współczesnego. Miłośnikom powieści obyczajowych, czytelnikom szukających wielu emocji podczas czytania zdecydowanie polecam najnowszą książkę Renaty Kosin.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć