ebook Prywatne armie świata. Czyli jak wyglądają współczesne konflikty - audiobook
3.28 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 63)

Prywatne armie świata. Czyli jak wyglądają współczesne konflikty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.84
Audiobook - najniższa cena: 35.87
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.87 zł Lub 32.28 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł
35.87 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wojny, do których państwa wolą się nie przyznawać

Kim są osławione rosyjskie zielone ludziki i kto nimi dowodzi? Do czego posuwają się najemnicy walczący w Syrii, Libii i na wschodzie Ukrainy? Kto destabilizuje sytuację w Afryce? Jak miał wyglądać zamach stanu w niedalekiej Czarnogórze? Jaki wpływ na międzynarodową politykę mają armie najemników?

Zbigniew Parafianowicz, dziennikarz „Dziennika. Gazety Prawnej” zajmujący się sprawami międzynarodowymi, wyruszył na Bliski Wschód i na Ukrainę, by przekonać się, jak wyglądają konflikty z udziałem najemników. W jaki sposób działają, jaki mają kodeks, do czego są wynajmowani?

Ta książka jest właśnie o tym, jak prywatne armie – w sumie nie do końca profesjonalne, lecz brutalne i bezideowe – bez wielkiego rozgłosu zmieniają świat na gorsze.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Zbigniewa Parafianowicza.

Prywatne armie świata. Czyli jak wyglądają współczesne konflikty - audiobook od Zbigniew Parafianowicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć