ebook Mamy tylko lato
4.17 / 5.00 (liczba ocen: 12)

Mamy tylko lato
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.10
wciąż za drogo?
-44% 20.10 zł
33.39 złpremium: 21.54 zł Lub 21.54 zł
28.72 zł Lub 25.85 zł
35.90 zł
35.90 zł Lub 32.31 zł
26.85 zł
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy wakacyjna miłość zawsze kończy się wraz z początkiem września? Ona – zwyczajna dziewczyna. On – sławny wokalista. Dwa kompletnie różne światy, które spotykają się pewnego gorącego lata…

Alicja jest świeżo upieczoną studentką weterynarii. Chcąc zarobić na przeprowadzkę do dużego miasta, zatrudnia się jako kelnerka w malowniczym ośrodku wypoczynkowym nad jednym z mazurskich jezior. W tym samym miejscu członkowie popularnego zespołu Follow Your Dreams organizują obóz muzyczny dla swoich fanów. Znani muzycy nie robią co prawda na Ali wrażenia, ale ona na nich jak najbardziej. A szczególnie na Natanielu. Leader grupy nie może przestać o niej myśleć od chwili, gdy po raz pierwszy zobaczył ją, kiedy plotła wianek na łące rozgrzanej popołudniowym słońcem.

Dziewczyna długo wzbrania się przed nową relacją, ale w końcu daje chłopakowi szansę. Stawia jednak warunek – ich związek skończy się wraz z ostatnim dniem wakacji. Ala bowiem nie wierzy, że dwójka ludzi z tak różnych światów ma szansę na wspólną przyszłość. Ale czy da się z dnia na dzień przestać kogoś kochać?

O e-booku Mamy tylko lato blogerzy napisali: 

Czytało mi się tę historię cudownie, lekko, wakacyjnie - dzięki klimatowi, jaki autorka stworzyła w tej książce. Mamy tylko lato to opowieść o zwykłych uczuciach, podana w emocjonujący sposób. - Zakatek czytelniczy - Malwina

Mamy tylko lato od Klaudia Bianek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Co powinna mieć w sobie książka idealna na wakacje?

Ciężko jest chyba znaleźć receptę na taką historię. Każdy z nas zwraca uwagę na coś innego. Ja ogólnie lubię, jak książka ma w sobie to coś, co powoduje, że wsiąkam w rzeczywistość wykreowaną przez autora/kę. Wypieki na twarzy, rumieńce jak za nastoletnich czasów, ekscytacja, co będzie dalej? Poproszę! Do tego letni obóz, spadające gwiazdy, muzyka i wakacyjna miłość? To gdzie mogę zasiąść z książką?

Alicja podejmuje pracę w pewnym ośrodku, gdzie przez całe lato odbywać się będzie obóz muzyczny dla fanów zespołu Follow Your Dreams. Jest skupiona na swoim celu, czyli zarobieniu na przeprowadzkę do dużego miasta, gdy na jej drodze staje przystojny wokalista tegoż właśnie popularnego zespołu. I tak zaczyna się ich podróż przez to jedne jedyne lato, a czekają ich spore turbulencje...

Mamy tylko lato Klaudii Bianek już od pierwszych stron wprowadziło mnie w urlopowy vibe, że aż zaczęłam żałować, że nie poczekałam z nią do własnego urlopu. Czytało mi się ja cudownie, lekko, wakacyjnie - dzięki klimatowi, jaki autorka stworzyła w tej książce. Dodatkowo bohaterowie to dorośli ludzie, którzy wiedzą, czego chcą i - uwaga - potrafią rozmawiać ze sobą i komunikować swoje potrzeby i zamiary. Jest to historia o zwykłych uczuciach, podana w (dla mnie) emocjonujący sposób.

Mam nadzieję, że autorka pozwoli jeszcze kiedyś nam wrócić na Follow Your Dreams Camp, bardzo bym sobie tego życzyła.

I chyba już zawsze, jak usłyszę piosenkę Leave before you love me, będę myśleć o tej histori

Ocena: 6/6
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć